Ana Sayfa Konsol Crash Team Racing Nitro – Fueled Oynanış Videosu Yayınlandı

Crash Team Racing Nitro – Fueled Oynanış Videosu Yayınlandı

460
0
Crash Team Racing Nitro – Fueled Oynanış Videosu Yayınlandı
Crash Team Racing Nitro – Fueled Oynanış Videosu Yayınlandı

Efsane oyun Crash yeniden video oyun dünyasına dönüş yapıyor ve sürücü koltuğuna oturuyor. Crash Team Racing efsanesi yeni düzenleme ve geliştirmeler ile yeniden karşımızda olacak.

Yenilenen Crash Team Racing Nitro – Fueled’de yeni araba, pist ve çok daha fazlası bizlerle olacak. 21 Haziran 2019 tarihinde yayınlanacağı daha önceden açıklanan oyun için birde oynanış videosu geçtiğimiz günlerde resmi olarak yayınlandı. Crash Team Racing Nitro – Fueled oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beenox Studio tarafından yeniden geliştirilen Crash Team Racing Nitro – Fueled orijinal oyunda olan tüm karakterleri içerisinde barındırıyor. Oyunun efsanelerinden olan Adventure,  Arcade Single Race, Cup Race, Time Trials ve Battle Mode yeni oyunda da yer alacak. Yenilenen efsane oynanış dinamikleri ile şimdiden oyuncular için merak ile beklenen yapımlar arasına girdi bile. 21 Haziran 2019 tarihinde satışa sunulacak olan Crash Team Racing Nitro – Fueled ön siparişe açılmış durumda.

Global pazarda 40 dolar etiket fiyatı ile satışa sunulacak olan oyun Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch platformları üzerinden satışa sunulacak. PC versiyonu ise birkaç ay sonra duyurulacak gibi gözüküyor. Ayrıca oyunun 60 dolarlık Nitros Oxide Edition verisyonu da yer alacak. Bu versiyonda çeşitli kostümler ve oyun içi kostümler oyunculara verilecek. Bu sürümü satın alan kişiler direk olarak Nitros Oxide  ile oynama hakkına sahip olacak.