Ana Sayfa PC Fortnite Sevgililer Günü Etkinliği Başladı

Fortnite Sevgililer Günü Etkinliği Başladı

464
0
Fortnite Sevgililer Günü Etkinliği Başladı
Fortnite Sevgililer Günü Etkinliği Başladı

Fortnite Sevgililer Günü Etkinliği Başladı! 8 – 22 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan ve oyunculara birbirinden farklı kostüm, ödül, görev sunan Fortnite Sevgililer günü etkinliği geçtiğimiz gün start aldı.

Sevgililer günü kapsamında yapmanız gerekenler oldukça basit. Oyun içi mağaza üzerinden satın alacağınız herhangi bir üründe içerik oluşturucusu desteği sonucunda Cuddle Hearts seti kazanabilirsiniz. İçerik Oluşturucu desteği için satın alma işleminde Youtuber, Twitch yayıncısı adlarını belirterek satın alma işlemini gerçekleştirmeniz yeterli. Cuddle Hearts’ın yanı sıra sizi yeni atlama animasyonu da bekliyor.

Sevgililer günü etkinliği kapsamında 15 – 17 Şubat tarihlerinde ve 22 – 24 Şubat tarihlerinde double XP kazanabilirsiniz. Ayrıca Battle Pass sahibi olan Fortnite oyuncuları için sürprizler bitmiş değil. Battle Pass sahipleri oyunda Trog, Powder ve Onesie kostümlerine de sahip olacak.

Fortnite Sevgililer Günü Etkinliği Başladı! Sevgililer Günü etkinliği ayrıca yeni rekabetçi moda da sahip olacak. Turnuva sistemindeki yenilikler v7.40 yaması ile birlikte gelecek. Etkinlik kapsamında her dört farklı ligde aynı anda mücadeleler başlayacak. Mücadelelerin gerçekleşeceği ligler ise şu şekilde olacak.

Başlangıç Ligi – Umut Ligi – Yıldız Ligi –  Şampiyon Ligi

Fortnite Sevgililer Günü etkinliği yenilikleri ve ödüllerinin sonlanma tarihi ise 27 Şubat olarak belirtildi. 27 Şubat tarihine kadar bu fırsatları kaçırmamak için hemen oyunu ziyaret edin.