Ana Sayfa PC Crytek, Hunt: Showdown İçin Güncelleme 5.0’ı Yayınlandı

Crytek, Hunt: Showdown İçin Güncelleme 5.0’ı Yayınlandı

451
0
Crytek, Hunt: Showdown İçin Güncelleme 5.0’ı Yayınlandı
Crytek, Hunt: Showdown İçin Güncelleme 5.0’ı Yayınlandı

Crytek, Hunt: Showdown İçin Güncelleme 5.0’ı Yayınlandı! Hunt: Showdown takımı, yeni yapay zekalarını tanıtmaktan gurur duyar: Immolator. Immolator’ın yeni oynanış videosunda, yüksek hasarına ve değişken davranışlarına dikkat çekilmektedir. Bu esnada, Güncelleme 5.0 ile birlikte iki haritaya da günün tüm saatleri eklenecek ve Lawson Deltası için Tez Av modu aktif olacaktır. Ayrıca oyuna yeni bir tabanca olan Bornheim No. 3 de eklenecektir.

Oyuncularımız, takımımız tarafından Immolator yapay zekasının nasıl yapıldığına dair, geliştirici ekibin üç üyesinin de katılım sağladığı son blog gönderisine göz atabilirler. Kısaca bu yeni yapay zeka sınıfı, etrafında hareket hissetmesi ile birlikte kaos yaratmak için tasarlanmıştır. Bornheim No. 3, kompakt mermi kullanan yarı otomatik bir tabancadır, yüksek atış gücünün yanında, Kurşunkesen Özelliği’nin faydalarından da yararlanır. Gelişmiş ışık ayarlarıyla ilgili olarak ise, oyuncular artık hem Lawson Deltası Haritası’nda, hem de Stillwater Bendi’nde günün tüm saatlerinde avlanabilecekler.

Tüm güncellemelerde özellikle üzerinde durulan konular bulunur, ancak 5.0 güncellemesinde bunun yanında mümkün olduğunca çok oyuncuyu etkileyecek şekilde genel oynanış iyileştirmeleri için de küçük değişikliklere odaklanılmıştır. Bu amaçla, oyuncularımızın detaylı güncelleme notlarında da görebileceği üzere, güncelleme 5.0 hem baş düşman hem de yapay zeka hareket ve denge değişiklikleri, birçok ses güncellemesi ve düzenlemesi, Tez Av ayarlamaları, performans güncelemeleri ve birçok diğer değişim içermektedir.