Ana Sayfa Konsol PS Plus Kasım Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

PS Plus Kasım Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

308
0
PS Plus Kasım Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!
PS Plus Kasım Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Sony oyun severleri mutlu etmeye devam ediyor. PS Plus abonelerini Kasım ayında üç oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay PS Plus abonelerine 3 adet oyun ücretsiz olarak verilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. PS Plus Kasım Ayı Ücretsiz Oyunları 3 farklı türden oluşuyor. Yeraltı dünyasına dair merakı olanları kendisine çeken, RPG elementleriyle zenginleştirilmiş Middle-earth: Shadow of War, rogue-lite yapısıyla ve oynanışıyla oldukça dikkat çeken platform oyunu Hollow Knight ve PlayStation 5 lansman oyunlarından bir tanesi olan Bugsnax PS Plus abonelerine ücretsiz olarak hediye ediliyor.

PS Plus Kasım ayı oyunları 3 Kasım’dan itibaren PS Plus aboneleri tarafından ücretsiz bir şekilde elde edilebilir olacak. Ücretsiz olacak oyunların toplam fiyatı 283 TL. Middle-earth: Shadow of War 219 TL ve Hollow Knight: Voidheart Edition ise 64 TL. Buraya tıklayarak PS Plus abonesi olabilirsiniz.

Middle-earth: Shadow of War

ps-plus-kasim-ayi-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu

Ordunuzu oluşturmak, Kaleleri fethetmek ve Mordor’u içeriden ele geçirmek için düşman hatlarını yarın. Ödüllü Nemesis Sisteminin her düşman ve takipçisiyle nasıl eşsiz kişisel hikayeler ürettiğini görün ve Karanlık Lord Sauron ile Ringwraith’lerinin gücünü bu yeni ve destansı Orta Dünya hikayesinde yenin.

Hollow Knight: Voidheart Edition

ps-plus-kasim-ayi-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu

Hollow Knight dünyasına in! Böcek ve kahramanların ödüllü aksiyon macerası. Dolambaçlı mağaraları, antik şehirleri ve ölümcül harabeleri keşfet. Kötücül yaratıklarla savaş ve tuhaf böceklerle arkadaş ol. Antik tarihi su yüzüne çıkar ve krallığın kalbine gömülü gizemleri çöz.

Hollow Knight Voidheart Edition içeriği:

• Orijinal, ödüllü aksiyon macerası.
• Yayınlanmalarıyla beraber sürüme dahil edilen, oyunu yeni görevlerle, dehşet verici elebaşı dövüşleri ve çarpıcı yeni becerilerle genişleten 4 devasa İçerik Paketi.

Bugsnax

ps-plus-kasim-ayi-ucretsiz-oyunlari-belli-oldu

PS Plus abonelerinin ücretsiz olarak sahip olabileceği oyunlar arasında kendisine yer bulan Bugsnax, yalnızca PS5 sahibi olan PS Plus abonelerine hediye edilecek. 12 Kasım tarihinde çıkacak olan PlayStation 5’in lansman oyunlarından biri olan Bugsnax’te oyuncular bir gazetecinin hayatını canlandıracak. Eğlenceli yapısıyla dikkat çeken bu oyunda oyuncular Snaktooth isimli bir adadaki böcekleri araştıracaklar. Görselleri ve karakter tasarımıyla oyuncuları etkilemeye çalışacak olan bu oyun yine 12 Kasım tarihinde PC platformunda da Epic Games Store’da yer alacak.