Ana Sayfa PC Dark Inside Yeni Fragmanı Yayınlandı

Dark Inside Yeni Fragmanı Yayınlandı

454
0
Dark Inside Yeni Fragmanı Yayınlandı
Dark Inside Yeni Fragmanı Yayınlandı

Dark Inside Yeni Fragmanı Yayınlandı! Türk oyun geliştirici firması olan G-Tech Atölye tarafından geliştirilen aksiyon, macera oyunu Dark Inside fragmanı yayınlandı. 2018 yılı içerisinde duyurusu yapılan oyunun fragmanını yayınlayan şirket oyun hakkında da ipuçları verdi.

Battle Royale ve Gizlenme temalarını birleştirerek oyun içi bütünlük yakalamak isteyen G-Tech yeni bir akım yaratmak istiyor. 2019 ilk çeyreğinde satışa sunulacak olan oyun dağıtım platformu olarak Steam üzerinden oynanabilir ve alınabilir durumda olacak.

Dark Inside oyunun yayınlanan resmi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun içerisinde birçok farklı mekanik oyuncuları bekliyor. Siper alma, ateş etme, kayma, fırlatılabilir eşyalar gibi birçok başarılı mekanik ile oyunun oynanabilirlik seviyesi üstlere çıkarılıyor. Temel olarak en fazla eşyayı toplayarak en hızlı kasabayı terk eden hırsızın kazandığı oyun 12 kişi ile oynanıyor. Ludolph Kasabası adı verilen yerde geçen oyunda en çok para ve değerli objeyi toplama hedefinde oyuncular rakiplerini öldürebiliyor. Ayrıca kasabada polislere yakalanmamakta önemli noktalar arasında yer alıyor.

Dark Inside Yeni Fragmanı Yayınlandı! Bir yıldır üzerinde çalışılan oyun üç farklı harita ile yayınlanacak. Ayrıca G-Tech Atölye tarafından yapılan açıklamada oyunun farklı modları da oyuna zamanla eklenecek. Oyun için açıklanan minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

  • Intel Core i3-4430 veya AMD FX-6300 işlemci
  • Nvidia GeForce GTX 650 Ti veya AMD Radeon HD 7850 Ekran Kartı
  • 8 GB Ram