Ana Sayfa Konsol Red Dead Online’a Battle Royale Modu Geliyor

Red Dead Online’a Battle Royale Modu Geliyor

507
0
Red Dead Online’a Battle Royale Modu Geliyor

Red Dead Online’a Battle Royale Modu Geliyor! Son dönemlerin en sevilen oyunları arasında yer alan Red Dead Online’a Gun Rush adı verilen Battle Royale modu geliyor. Vahşi batıda geçen bir battle royale tadındaki modu geçtiğimiz günlerde Rockstar bir açıklama ile yayınladı.

Rockstar yapmış olduğu basın açıklamasında yeni mod ile iddialı bir şekilde geldiklerini belirtti. 32 kişinin yer alacağı Gun Rush modunda daralan harita ile silah ve mermileri tedbirli kullanmak önemli.  Benzer bir oyun modu hali hazırda oyunda yer alsa da aralarında farklılıklar bulunuyor. Make it Count adındaki modda yalnızca yay ve fırlatılabilir eşyalar kullanılabiliyor.  Gun Rush modu ile oyunda işin içine silahlarda girecek.

Yapılan açıklama aynı zamanda stüdyonun vermiş olduğu yeni güncelleme sözlerini de içeriyor. Yeni güncelleme ile oyuna yeni yarışlar, Showdown modları, kozmetik ürünler ve birçok farklı yenilik eklenecek. Ayrıca gelecek olan güncelleme ile birlikte oyuna Günlük Etkinliklerde dahil edilmiş olacak. Law and Bounty ve Parley sistemlerine gelecek olacak güncellemelerin oyundaki radar yapınsında yeni bir altyapıyı içerecek. Oyun içerisine yeni hikaye görevleri de eklemesi beklenen Rockstar’ın güncellemeyi yayınlayacağı tarih hakkında henüz net bir açıklama bulunmuyor.

Tarih konusunda net bir açıklama yapmaması Red Dead Online sürümünün bir süre daha beta olarak devam edeceğini gösteriyor. İlerleyen günlerde Rockstar’ın güncelleme hakkında tarih açıklaması yapması da bekleniyor.