Ana Sayfa PC eFootball 2022 İlk Güncellemesi Ertelendi!

eFootball 2022 İlk Güncellemesi Ertelendi!

152
0
efootball-2022-ilk-guncellemesi-ertelendi

eFootball 2022 İlk Güncellemesi Ertelendi! Konami eFootball 2022 adı ile çıkardığı yeni oyunu için geçtiğimiz günlerde resmi açıklama yaptı. Eski adı ile PES, yeni adı ile eFootball tutkunlarına acı haber bu açıklama ile yapıldı. Oyunun ilk güncellemesini ertelendiği Konami tarafından duyuruldu. Sorunlu çıkışı ile gündemden düşmeyen oyunun ilk güncelleme ile büyük bir değişime uğraması bekleniyordu. Ancak geliştirici oyuncuların bu güncelleme için bir ay kadar daha beklemeleri gerektiğini belirtti.

efootball-2022-ilk-guncellemesi-ertelendi-3

Net bir tarih açıklanmasa da Kasım ayı içerisinde bu güncellemenin oyuna gelmesi bekleniyor. Normal şartlarda Ekim ayı sonlarında eFootball 2022 için ilk güncellemenin gelmesi bekleniyordu. Ancak Konami tarafındaki sorunlar bu güncellemenin gecikmesine neden oldu.

Yapılan açıklama ile oyunculardan özür dileyen Konami, bu ertelemenin ardındaki sebeplere ise değinmedi. Yalnızca 0.9.1 yamasının beklenilenden daha da kapsamlı bir hal aldığını ve oyunculardan anlayış göstermelerini beklediklerini ekledi. Ayrıca istenilen bu ekstra süre içerisinde de bu güncellemenin tamamlanacağı ve oyuna dahil edileceği bu açıklamada yer aldı.efootball-2022-ilk-guncellemesi-ertelendi-2

eFootball 2022 İlk Güncellemesi Ertelendi! Piyasaya çıkışı ile birlikte büyük bir hayal kırıklığı yaratan eFootball 2022 gelecek güncelleme ile birlikte ne kadar iyileştirileceği de merak edilen konular arasında yer alıyor. Gelecek ilk güncellemenin ardından Konami tarafından yeni güncellemeler hakkında da açıklama yapılması bekleniyor. eFootball 2022 ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.