Epic Games 60TL’lik Epic Kuponu Dağıtıyor!

  406
  0
  Epic Games 60TL’lik Epic Kuponu Dağıtıyor!
  Epic Games 60TL’lik Epic Kuponu Dağıtıyor!

  Epic Games Store’da yılbaşı indirimleri başladı. Yalnızca indirim yapmayan Epic Games bir de üzerine “Epic Kuponu” vererek indirimleri katladı.

  Epic Games Store, çıktığı zamandan bu yana oyuncuları kendi tarafına çekmek için özel etkinlikler yapıyor. Her hafta iki oyun vermek, farklı platformların oyunlarını PC’ye getirmek gibi. Ancak Epic Games yılbaşında yaptığı kampanya ile Steam’le olan mücadelesinde bir adım daha öne çıkıyor.

  Epic Games Store, indirimlere ek olarak 60 TL değerinde kupon veriyor. Kuponlar her alışverişten sonra yenileniyor. 79.99 TL veya üzerinde alışverişlerde kuponunuz aktif oluyor. Ödeme kısmına geldiğinizde yapılan indirimi görebilirsiniz. Son kupon kazanma tarihi 1 Ocak 2020 ancak sahip olduğunuz kuponların aktifliği 1 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek.

  Eğer yaptığınız ilk alışverişte kupon almayı unuttuysanız, otomatik olarak ödeme kısmında aktif olacaktır. Kuponları alabilmek için mağaza sayfasında bulunan kupon kısmına girip “Epic Kuponumu Al” butonuna tıklamanız yeterli.

  Epic Kuponu ile İlgili Merak Edilenler

  Epic Kuponu

  S) 60 TL DEĞERİNDEKİ EPİC KUPONU İÇİN HANGİLERİ UYGUN BİR OYUN OLARAK NİTELENDİRİLİR?

  C) 60 TL değerindeki Epic Kuponu yalnızca Epic Games Store’da önceden piyasaya sürülen ve satış indirimleri uygulandıktan sonra 79,99 TRY veya daha yüksek fiyatla satılan oyunlarda kullanılabilir. Bu kupon, ön alımlarda veya eklentiler (DLC veya sezon biletleri gibi) veya oyun içi satın alımlar (Fortnite’taki V-buck gibi oyun içi para birimi veya Save The World modu gibi yükseltmeler) gibi oyun olmayan satın alımlarda kullanılamaz.

  S) YILBAŞI TATİLİ İNDİRİMİ ETKİNLİĞİ NE KADAR SÜRECEK?

  C) Promosyon 1 Ocak 2020 günü saat 19:00’da (GMT+3) sona erecektir. Bu tarihten sonra Yılbaşı Tatili İndirimi etkinliği için 60 TRY değerinde Epic Kuponu alamazsınız ancak önceden alınmış bir Epic Kuponunu son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz.

  S) TEK BİR İŞLEM İÇİN BİRDEN FAZLA 60 TRY DEĞERİNDE EPİC KUPONU ALABİLİR MİYİM?

  C) Hayır.

  S) TEK BİR SATIN ALMA İŞLEMİNDE BİRDEN FAZLA 60 TRY DEĞERİNDE EPİC KUPONU UYGULAYABİLİR MİYİM?

  C) Hayır. 60 TRY değerindeki Epic Kuponlar tek bir satın alma işleminde birleştirilemez.

  S) 60 TRY DEĞERİNDEKİ EPİC KUPONUMU ÖN ALIMLARDA, DLC’DE, OYUN EKLENTİLERİNDE, SEZON BİLETLERİNDE VEYA FORTNİTE’TAKİ V-BUCKS’LAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE OYUN İÇİ SATIN ALIMLARDA KULLANABİLİR MİYİM?

  C) Hayır, 60 TRY değerindeki Epic Kuponu yalnızca Epic Games Store’da yayınlanmış olan uygun oyunların satın alımlarında uygulanabilir. Ön alımlarda veya eklentiler (DLC veya sezon biletleri gibi) veya oyun içi satın alımlar (Fortnite’taki V-buck gibi oyun içi para birimi veya Save The World modu gibi yükseltmeler) gibi oyun dışı satın alımlarda uygulanamaz.

  S) 60 TRY DEĞERİNDEKİ EPİC KUPONUNU KULLANARAK SATIN ALDIĞIM OYUNU İADE EDERSEM KUPON HESABIMA İADE EDİLİR Mİ?

  C) Oyunu satın almak için kullandığınız 60 TRY değerindeki Epic Kuponu size iade edilmez ancak satın alım için kullanıma uygun olan 60 TRY değerinde yeni bir Epic Kuponu alırsınız.

  Bu tarz haberleri takip edebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.