Ana Sayfa PC Epic Games Store 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

323
0
Epic Games Store 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!
Epic Games Store 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store, uzun zamandır sürdürdüğü haftalık oyun kampanyasına kaldığı yerden devam ediyor. Hatta durmak bilmiyor desek yeridir. Şu ana kadar birçok kaliteli yapımı da ücretsiz olarak veren Epic Games Store, içinde bulunduğumuz kötü günlerde de bize destek olmaya devam ediyor. Oyuncular ve oyun dünyası için en iyi olanı yapmayı kendisine hedef olarak belirleyen firma bu hafta da 3 oyunu ücretsiz yaptı.

Drawful 2

epic-games-store-3-oyunu-ucretsiz-yapti

Efsane parti oyunları Fibbage, Quiplash ve YOU DON’T KNOW JACK’in ardındaki ekip iğrenç çizimlerin ve müthiş yanlış yanıtların oyunu Drawful 2’yi sunar! Evlerimize kapandığımız şu günlerde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz keyifli bir oyun. Oyunun size verdiği kelimeleri çiziyorsunuz ve arkadaşlarınızın bu çizimleri doğru tahmin etmesiyle ikiniz de puan kazanıyorsunuz. Birçok eğlenceli anı depolayabileceğiniz bu oyunda garip çizimlerle karşılaşmanız muhtemel.

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz olarak elde edebilirsiniz.

Hob

epic-games-store-3-oyunu-ucretsiz-yapti

“Hob, büyüleyici ve düzensiz bir vahşi dünyada geçen, hareketli ve çarpıcı bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncular etraflarındaki sırları araştırdıkça tehlike altındaki gezegeni keşfedecekler. Acaba dünya onarılabilecek mi, yoksa daha büyük bir kaosa mı sürüklenecek?”

Oyun size hikayeyi metinler ve diyaloglar ile anlatmaktan kaçınmış. Tamamen görsellerle hikaye aktarılıyor. Dünya’daki yeni yerleri ve mağaraları keşfederek sırları açığa çıkartmalısınız. Bu sayede pek çok bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca oyunda dostlarımız da bulunuyor. Periler ile dost olarak onların düşmanı olan kötü yaratıkları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Sizin amacınız bu Dünya’yı eviniz yapmak. Peki başarılı olabilecek misiniz?

Buraya tıklayarak oyunu ücretsiz olarak elde edebilirsiniz.

Gone Home

epic-games-store-3-oyunu-ucretsiz-yapti

“7 Haziran 1995. 01.15 Yurt dışında bir yıl geçirdikten sonra eve dönüyorsun. Ailenin seni karşılamasını bekliyorsun ama ev boş. Bir şeyler ters. Herkes nerede? Ve burada ne oldu? Gone Home’da bu gizemi tek başına çöz.”

İnteraktif bir keşif simülasyonu olan Gone Home, 2013 yılında The Fullbright Company tarafından yayınlandı. BioShock serisinin ustaları ve Minerva’s Den’in hikâye ekibi tarafından oluşturulan zengin bir hikaye ve detaylı bir anlatımla karşılaşacaksınız. Bir ailenin çektiği acıyı ve ıstırabı hissedeceksiniz. 90’lı yılların en ince ayrıntısına kadar donatılmış evde gizem dolu bir araştırma yap. Ancak hiçbir şekilde savaşmadan ve bulmaca çözmeden gerçekleri ortaya çıkar.