Ana Sayfa Espor VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri Oylaması Başlıyor!

VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri Oylaması Başlıyor!

311
0
VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri Oylaması Başlıyor!
VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri Oylaması Başlıyor! - GAMER İN TURKEY

VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri Oylaması Başlıyor! Riot Games yaptığı açıklama ile Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi Ödüllerinin oylama detaylarını duyurdu.

4 Nisan Cumartesi günü 8. Hafta mücadelelerinin online olarak tekrar başlayacağı Vodafone FreeZone Şampiyonluk Liginde ödül töreni de açıklandı. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ödül töreninin oylaması start alırken en iyiler lig aşamasının tamamlanması ile açıklanacak. 10 farklı dalda ödülün dağıtılacağı ödül töreninde Taraftar Özel Ödülü oylaması 5 Nisan Pazar günü saat 19:00’da başlayacak.

10 dalda ödül töreni içinde oylamaların başlayacağı tarih ve saat 5 Nisan Pazar günü 19:00 olarak belirlendi. Oylama 12 Nisan Pazar günü 19:00’da sona erecek. Korona virüs salgını sebebiyle ödül töreni canlı yayın ile gerçekleştirilemeyecek. Ancak Lolespor Youtube sayfası üzerinden yapılacak ödül töreni videosu ve röportajlar ile kazananlar belli olacak.

10 daldaki ödüllerin 9’u Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yayın ekibi ve Takım koç ekiperi tarafından belirlenecek. Taraftar özel ödülü ise 5 Nisan tarihinde woobox2ta açılacak oylama ile belirlenecek.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Ödüllerinin kategorileri ise şu şekilde;

  • Taraftar Özel Ödülü
  • Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncusu
  • Mevsimin Çaylağı
  • Mevsimin En Çok Gelişen Oyuncusu
  • Oyun koridorlarının en iyi oyuncuları ve en iyi koçu oylaması

VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri Oylaması Başlıyor! Oylama dahiline oyuncuların katılabilmesi için Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin Kış Mevsiminde 8. Hafta itibariyle en az 8 maçta mücadele etmiş olması ve halen bir takım kadrosundan kayıtlı bulunması gereklidir.

İstisna olarak Mevsimin Çaylağı oylamasında oyuncuların daha önce herhangi bir profesyonel ligte 4 maçtan fazla maç oynamamış olması gereklidir. League of Legends ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.