Epic Games Store Bahar İndirimleri Devam Ediyor!

  313
  0
  Epic Games Store Bahar İndirimleri Devam Ediyor!
  Epic Games Store Bahar İndirimleri Devam Ediyor!

  Epic Games Store oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla birçok oyuncunun kalbini kazanan Epic Games bununla yetinmiyor. Geçtiğimiz günlerde Bahar Güncellemesi adı altında mağazaya eklenecek yeni oyunlar tanıtılmıştı. Ardından da Epic Games Publishing anlaşması duyurularak geliştirici-yayıncı ilişkileri konusunda köklü değişiklikler yapılacağı belirtilmişti. Şimdiyse Epic Games Store Bahar İndirimi duyuruldu.

  Epic Games Store Bahar İndirimi’nde pek çok oyunda çok büyük indirimler yapıldığını görüyoruz. AAA oyunlardan indie oyunlara kadar farklı türlerde oyunlar bu sıralar oldukça cazip fiyatlarla raflardaki yerini almış durumda. Ayrıca Yılbaşı Tatili İndirimi Etkinliği’nde verilen Epic Kuponlarının süresinin uzatıldığını da hatırlatalım. Fiyatı 79.99 TL üzeri oyunlarda 60 TL değerinde indirim kazanabiliyorsunuz. Bu kuponu Bahar İndirimi uygulanan oyunlarda da kullanmanız mümkün. 1 Mayıs tarihine kadar kuponları kullanabilirseniz. Mağazadan 79,99 TRY veya daha yüksek fiyatlı uygun bir oyun almak için 60 TL değerindeki Epic Kuponu’nu kullanın , 60 TL değerinde başka bir Epic Kuponu kazanın.

  epic-games-store-bahar-indirimleri-devam-ediyor

  Epic Games’in Bahar İndirimi duyurusu bu şekilde yapıldı.

  “Selam millet!

  Geçen hafta, 2020 Bahar Güncellememiz ile gelecek içerikleri paylaşmıştık. Bu hafta da yeni mevsimi kutlamaya devam ediyoruz. Epic Games Store Bahar İndirimi başladı!

  Bugünden itibaren harika oyunlarda yepyeni tekliflerle bahara başlangıç yapıyoruz. Journey to the Savage PlanetSatisfactoryRed Dead Redemption 2Assassin’s Creed Origins ve daha birçok oyunda 16 Nisan’a (TSİ 18.00) kadar %75’e varan indirimlerden faydalan.

  Koleksiyonun tamamına göz atmak için buraya tıkla! 

  Kutlamalardan söz etmişken, Epic Games Store olarak önümüzdeki British Academy Games Awards ödül töreninde oyunları aday gösterilen tüm ortaklarımızı tebrik ederiz.

  BAFTA adayı olan tüm oyunları görmek için buraya tıkla, bunlardan bazıları şimdi indirimde!

  Elindeki Epic Kuponlarını zaman aşımına uğramadan önce (1 Mayıs 2020 TSİ 09.59’da) bu oyunlarda harika bir şekilde değerlendirebilirsin. Daha da iyi teklifler için kuponunu Bahar İndirimindeki bir oyunla birleştir! 

  İstek Listendeki oyunlardan birini bu indirimde alacak mısın? Sosyal medyadan bizimle iletişime geçerek oynayacağın ilk oyunu söyle.

  Herkese mutlu bir bahar dileriz!”

  16 Nisan’a kadar devam edecek olan Bahar İndirimi’nde %75’e varan indirimler bulunuyor. Peki siz neler alacaksınız? Bu dönemde indirime girmiş olan ve tavsiye ettiğimiz oyunlar. Tabii ki 60 TL indirim sağlayan kuponla birlikte fiyatları daha da düşürebilirsiniz.

  • Anno 1800: 135 TL
  • Assassin’s Creed Origins: 68 TL
  • Steep: 34  TL
  • Far Cry 5: 89 TL
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands: 90 TL
  • Ancestors The Humankind Odyssey: 115 TL
  • Watch Dogs 2: 81 TL
  • RollerCoaster Tycoon Adventures 34 TL
  • The Crew 2: 68 TL
  • Limbo 4 TL
  • Assassin’s Creed Odyssey: 89 TL
  • Metro Exodus: 125 TL