Ana Sayfa Espor Zula Süper Lig 6.Sezon 5.Hafta Fikstürü Belli Oldu

Zula Süper Lig 6.Sezon 5.Hafta Fikstürü Belli Oldu

245
0

Zula Süper Lig 6.Sezon 5.Hafta Fikstürü Belli Oldu! Zula Süper Ligin altıncı sezonunun beşinci hafta programı geçtiğimiz gün belli oldu. Bu hafta turnuvada oynanacak maçlarda heyecan bir an olsun bile düşmeyecek gibi gözüküyor. 10 takımın mücadele ettiği Zula Süper Lig’de 5. Hafta mücadeleleri 19 – 20 Eylül tarihlerinde oynanacak.

Kıyasıya mücadelenin olacağı 5. Haftada dikkat çeken mücadeleler FastPay Wildcats – Beşiktaş, Galatasaray – İstanbul Espor, Mod Z – Beşiktaş ve Gamers of Future – İstanbul Espor arasında olacak.

Zula Süper Lig 6. Sezon 5. Hafta tam programı ise şu şekilde;

19 Eylül Cumartesi

Gamers of Future – Mod Z

Galatasaray – Sangal Esports

FastPay Wildcats – Beşiktaş

Mod Z – Bursa Espor

Sangal Esports – Çamlıca Espor

Gamers of Future – ABB ASKİ Espor

Galatasaray – İstanbul Espor

 

20 Eylül Pazar

ABB ASKİ Espor – FastPay Wildcats

İstanbul Espor – Çamlıca Espor

Bursa Espor – Beşiktaş

ABB ASKİ Espor – SANGAL Esports

FastPay Wildcats – Çamlıca Espor

Galatasaray – Bursa Espor

Gamers of Future – İstanbul Espor

Mod Z – Beşiktaş

 

Zula Süper Lig 6.Sezon 5.Hafta Fikstürü Belli Oldu! Toplamda 9 hafta sürecek Zula Süper Ligin 5. Haftasının ardından şampiyonluk yarışı iyice kızışacak gibi gözüküyor. Ligin zirvesindeki iki takım fastPay Wildcats ve Çamlıca Espor arasındaki mücadele nefesleri kesecek. Zirve mücadelesinde lideri belirleyecek mücadele şüphesiz haftanın en önemli maçı. Zula Süper Lig yayınları ve lig hakkında detaylara espor.zulaoyun.com adresinden ulaşabilirsiniz. Zula ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.