Ana Sayfa PC Epic Games Store, 510 TL Değerinde Ücretsiz Oyun Dağıtıyor!

Epic Games Store, 510 TL Değerinde Ücretsiz Oyun Dağıtıyor!

255
0
Epic Games Store, 510 TL Değerinde Ücretsiz Oyun Dağıtıyor!
Epic Games Store, 510 TL Değerinde Ücretsiz Oyun Dağıtıyor!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine isimli oyunlar hediye edildi. Kullanıcı sayısını hızla yükselten oyun platformu, bu hafta da kullanıcılarına ücretsiz oyun sunmayı unutmadı. Bu hafta hediye edilen efsane oyunlar, Footbal Manager 2020, Watch Dogs 2, Stick It To The Man oldu.

Oyunları ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 24 Eylül saat 18.00’e kadar vaktiniz var. Epic Games Store üzerinde oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bunu da dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Footbal Manager 2020

epic-games-store-510-tl-degerinde-ucretsiz-oyun-dagitiyor
“Tünelde ilerleyerek heyecanı maçın tam kalbinde yaşayacağınız capcanlı bir futbol dünyasına adım atın. Burada fikirlerinizin önemi var!
Bu planlamayı ve bilgiyi ödüllendiren bir dünya ancak diğer oyunlardan farklı olarak daha önceden belirlenmiş bir son ya da takip edilecek bir oyun akışı yok. Yalnızca sonsuz olasılıklar ve fırsatlar var. Her kulübün kendi hikâyesi var ve bunu sıfırdan yaratmak senin elinde.
Futbolun rüyaların oyunu olduğunu söylerler. Pek tabii öyle, ama menajerler en iyi rüya görenlerdir.
Problem yok, yalnızca fırsatlar var. Dünyanın en iyilerine karşı kendini kanıtlama fırsatıni, gelişim ve yeni bir futbol felsefesi oluşturma, derece sistemi sayesinde yetenekleri yetiştirme, kulübü çok daha yükseklere taşıma ve nihai hedefe ulaşma.
Zirveye nasıl tırmanacağın sana kalmış… Seçimler senin, sonuçlar da senin…”

Watch Dogs 2

epic-games-store-510-tl-degerinde-ucretsiz-oyun-dagitiyor
Oyunda, Teknoloji devriminin doğduğu San Francisco Körfez Bölgesi’nde yaşayan genç ve zeki bilgisayar korsanı Marcus Holloway olacaksınız.
Tarihin gördüğü en büyük bilgisayar korsanlığı eylemini gerçekleştirmek için ünlü bilgisayar korsanı grubu Dedsec ile bir araya gelin ve suç baronlarının vatandaşların davranışlarını gözetlemek ve kontrol etmek için kullandığı saldırgan işletim sistemi ctOS 2.0’ı etkisiz hale getirin.
Stick It To The Man!
epic-games-store-510-tl-degerinde-ucretsiz-oyun-dagitiyor
Sağlam testçi Ray, korkunç bir kaza geçirir ve beyninden çıkan dev, pembe bir spaghetti kolla uyanır! Yeni olağanüstü güçleri sayesinde insanların zihnini okuyabilir ve dünyayı değiştirebilir; fakat şu anda işlemediği bir suç nedeniyle aranıyor.