Humble Bundle, “COVID-19 Paketi” İçin Son Gün!

  308
  0
  Humble Bundle, COVID-19 Paketi İçin Son Gün!
  Humble Bundle, COVID-19 Paketi İçin Son Gün!

  Humble Bundle Koronavirüs Paketi İçin Son Gün! Koronavirüs, Dünya genelinde etkisini arttırmaya devam ediyor. Çin, İtalya ve ABD’de yükselen koronavirüs vakalarını İspanya izliyor. Bu noktada koronavirüsün ülkemizde de etkisini arttırdığını görüyoruz.

  Hastalığın yayılmasıyla birlikte araştırmalar, tedavi yöntemleri ve tıbbi araçlar için de büyük bir bütçe ayrılmaya başladı. Ancak tüm bu çabaların yeterli olmadığını söylemek zorundayız. Özellikle sosyal medya üzerinden paylaşılan gönderilere göre ülkemizdeki sağlık çalışanlarının yeterli ekipmana sahip olmadığı. Benzer durumlar farklı ülkelerde de geçerli. Bu tarz ihtiyaçların karşılanabilmesi için hem halkla hem de şirketler ellerinden geleni yapmaktalar. Humble Bundle da bunlardan birisi.

  humble-bundle-covid-19-paketi-icin-son-gun

  Bildiğiniz üzere Humble Bundle bağış yöntemiyle çalışan bir platform. Humble Bundle, alıcı tarafından belirlenen fiyatlarla oyun koleksiyonlarının satıldığı Humble Bundle adındaki paketleri içeren ve gelirlerin bir kısmının kâr amacı gütmeyen kuruluşlara diğer kısmının da geliştiricilere gittiği dijital mağazadır. Oyunlardan kazanılan paranın belirli kuruluşlara bağışlandığı bir platform. Birkaç paketinin 1 milyon üzeri satmasıyla dünya oyun basınında adını duyurmuştu. Geçtiğimiz yıllarda yaptığı ücretsiz oyun kampanyasıyla da ülkemizde adını duyurmayı başarmıştı.

  Humble Bundle’ın Conquer COVID-19 isimli paketi için son gün geldi. Özel haftalık paketin son saatlerine girmiş bulunuyoruz. Bu pakette 1.071$ değerinde bir içerik mevcut. Bu içeriği oyunlar ve e-kitaplar oluşturuyor. Pakete sahip olmak için ödemeniz gereken en düşük ücret ise 195 TL. Dilerseniz daha yüksek bir bağış da yapabilirsiniz. Çünkü yaptığınız bağışın tamamı koronavirüse karşı mücadele eden organizasyonlara bağışlanıyor. Bu organizasyonlar ise sağlık çalışanlarının ihtiyaç duyduğu tıbbi malzemeleri sağlamaktan, enfekte olmuş hastalara tıbbi bakım sağlamaya kadar pek çok işlevi yerine getiriyor.

  humble-bundle-covid-19-paketi-icin-son-gun

  Paketin içeriğinde en çok dikkat çekenler; Into the Breach, The Witness, Superhot, Broken Age, Hallow Knight, Undertale, Psychonauts, Tilt Brush, TABS, Darksiders serisi, Fahrenheit, Killing Floor oyunlar. Tabii ki paketin içerisinde daha çok oyun bulunuyor. Bu yönüyle inanılmaz avantajlı bir bağış yapmış olacaksınız. Ayrıca Çizgi romanlar arasında ise Locke & Key ve The Boys gibi dizileştirilmiş seriler yer alıyor.

  Tüm bu içerik için istenen minimum miktar 30$ olmasına karşın içerik bakımından oldukça dolgun. Bu paketi alarak hem bağış yapabilir hem de karantina sürecinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.