Ana Sayfa PC Apex Legends Octane Karakterine Nerf Gelebilir!

Apex Legends Octane Karakterine Nerf Gelebilir!

286
0
apex-legends-octane-karakterine-nerf-gelebilir

Apex Legends Octane Karakterine Nerf Gelebilir! Apex Legends’in gözde karakteri olan Octane gücü ve hızı sayesinde savaşlara kolayca dahil olup birden cok düşmana hasar verebiliyor. Hatta düşmanlarına hasar verdikten sonra zorlanmadan kaçabilen karakter son zamanlarda Revenant karakteri ile gücünü daha iyi kullanarak iki karakteride popüleştirdi.

Octane’i bu kadar harika yapan yetenekleri rakiplerine zorluk çıkarmaya devam ediyor. Taktiksel yeteneği sayesinde adrenalin kullanarak süresine bağlı olarak normalden daha hızlı hareket edebiliyor. Bu yeteneğini kullandığı zamanda can değerleri azalsa da pasif yeteneği sayesinde eksik canından her saniye birim birim dolduruyor. En güçlü yeteneği olan Ultimate gücü ile hedeflediği yere bir jump pad bırakıyor, böylece kolaylıkla uzun mesafeli engelleri aşabiliyor. Respawn, Octane severlere üzücü bir haberle geliyor olabilir.

Octane Severleri Üzecek Haberler Yolda Mı?

Apex Legends oyuncularının gözdesi Octane’in taktiksel yeteneğinde zayıflatmalar görebiliriz. Bildirim, Reddit’te Daniel Zenon Klein tarafından geliyor. Baş tasarımcı Klein bir yorumunda Octane için düşüncelerini severlere aktardı. Octane severler için kötü bir haber olmuş olabilir. Fakat hızlı bir hedefe nişan almak yeterince zordur. Ancak hız yeteneği için canından fedakarlık eden Octane’i öldürme durumu biraz daha kolaylaşacak gibi.

apex-legends-octane-karakterine-nerf-gelebilir-2

Apex Legends Octane Karakterine Nerf Gelebilir! Bu güncelleme ile oyuna gelecek olan değişimin için kesin bir bilgi şimdilik bulunmuyor. Ama Respawn’ın Apex Legend için gencellemeleri genelde sezon başında ve ortasında yaptığını görüyoruz. Sezonun bitimine 1,5 ay daha olduğu için bu değişim sezon 9 ile birlikte gelecek gibi duruyor. Apex Legends ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.