Ana Sayfa Espor Şampiyonluk Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu

Şampiyonluk Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu

237
0
sampiyonluk-ligi-ceyrek-final-eslesmeleri-belli-oldu

Şampiyonluk Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu! Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 9. Hafta 2. Gün karşılaşmaları sonuçlandı. League of Legends 2021 Yılı Kış Mevsiminde 2. gününün ilk karşılaşması Team Aurora – 5 Ronin arasında gerçekleşti. Mücadelenin galibi 5 Ronin oldu. 2. günün ikinci karşılaşmasında ise Dark Passage – 1907 Fenerbahçe Espor karşı karşıya geldi, karşılaşmanın galibi 1907 Fenerbahçe Espor oldu. Nefes kesen mücadeleler durmadan Espor severlerle ekranların karşısında buluşmaya devam etti. Günün üçüncü karşılaşması FastPay Wildcast – Galatasaray Espor takımlarının mücadelesini izledik, mücadelenin galibi Galatasaray Espor oldu.

sampiyonluk-ligi-ceyrek-final-eslesmeleri-belli-oldu-2

Günün dördüncü karşılaşmasında ise Beşiktaş Esports – Papara SuperMassive takımlarının mücadelesini izledik. Karşılaşmanın galibi 35 dakikalık zorlu bir mücadelenin sonunda Papara SuperMassive oldu. Günün beşinci ve son karşılaşması ise NASR Esports – Galaktıcas arasında oynandı. Mücadelenin ve günün son kazananı NASR Esports oldu. 9. hafta 2. gün sonucunda oluşan puan durumu ise şu şekilde:

 1. Papara SuperMassive 15 G – 3 M
 2. fastPay Wildcats 14 G – 4 M
 3. NASR Espor 12 G – 6 M
 4. Galatasaray Espor 11 G – 7 M
 5. Dark Passage 10 G- 9 M
 6. 1907 Fenerbahçe Espor 19 G – 10 M
 7. Beşiktaş Espor 9 G – 9 M
 8. 5 Ronin 6 G – 12 M
 9. Galakticos 5 G – 13 M
 10. Team Aurora 0 G – 18 M

Vodafone FreeZone Şampiyonlul Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri Sonunda Belli Oldu!

2021 Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi kış mevsimi lig aşaması 9. hafta 2. günün maçlarının oynanması ardından son buldu. 2021 kış mevsiminin son basamaklarına gelen takımların çeyrek final karşılaşmaları izleyicilerini meraklandırıyor. Eşleşmeler lig sıralaması ile belirlenirken heyecan ise son doruklara doğru artmaya devam ediyor.

sampiyonluk-ligi-ceyrek-final-eslesmeleri-belli-oldu-3

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri

 1. Maç (Galatasaray Espor – Dark Passage)
 2. Maç (NASR Esports – 1907 Fenerbahçe Espor)

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde zorlu mücadelelerin ardında ilk 2 sırada bitiren takımlar ise direk olarak yarı finale adını yazdırdı. Bu isimlerden ilki 15 galibiyet 3 mağlubiyet ile ligi 1. sırada bitiren Papara SuperMassive oluyor. 14 galibiyet 4 mağlubiyeti ile ligi 2. sırada tamamlayarak adını yazdıran ikinci takım ise FastPay Wildcast oluyor.

Şampiyonluk Ligi Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu! Lig aşamasında zirveye oturan Papara SuperMassive, çeyrek final karşılaşmalarından galip gelen “Düşük Seri Başı” olan takımla eşleşecek. Lig aşamasında 2. sırada bitiren FastPay Wildcast ise çeyrek final karşılaşmalarından gelen “Yüksek Seri Başı” olan takımla eşleşecek. League of Legends Şampiyonluk Ligi ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey’i takipte kalın.