Ana Sayfa PC Epic Games Store Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Açıkladı!

Epic Games Store Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Açıkladı!

251
0
Epic Games Store Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Açıkladı!
Epic Games Store Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Açıkladı!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta rogue-lite ve strateji türlerini birleştiren Into The Breach isimli oyun hediye edildi. Kullanıcı sayısını hızla yükselten oyun platformu, bu hafta da kullanıcılarına ücretsiz oyun sunmayı unutmadı. Bu hafta hediye edilen oyunlar ise, Railway Empire ve Where The Water Tastes Like Wine oldu.

Oyunları ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 17 Eylül saat 18.00’e kadar vaktiniz var. Epic Games Store üzerinde oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bunu da dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Railway Empire

epic-games-store-bu-haftaki-ucretsiz-oyunlari-acikladi

“Railway Empire’da özenle hazırlanan ve geniş bir demiryolu ağı oluşturacak, en ufak detayıları bile düşünülüp modellenmiş 40’tan fazla farklı tren satın alacak ve rekabette üstün gelmek için demiryolu istasyonları, fabrikalar ve turistik noktalar satın alacak veya inşa edeceksin.”

1830 yılında, ABD’de “Yeni Dünya” yükselişinin zirvesinde. Sanayi hızla geliştiği ve herkesin Kuzey Amerika’da mutlak güç olmak için yarıştığı bir oyun. Şirketini 20. yüzyılın en iyilerinden biri haline getirmek için rakiplerini geride bırakman ve üstünlük sağlaman gerekecek.

epic-games-store-bu-haftaki-ucretsiz-oyunlari-acikladi

ABD’nin tüm kıyılarını adım adım dolaşacağınız bu oyunda ekonomik fırsatları kaçırmamanız gerekiyor. Oldukça geniş bir demiryolu ağı kurup yolcular ve ürünler için en iyi seçeneği sunmanız gerekecek.

Farklı senaryoları oynayarak çeşitli zorluklarla mücadele etme şansı yakalayacaksınız. 40’ın üzerinde tarihi lokomotif ve 30’un üzerinde vagon seçeneği bulunuyor. Bu seçeneklerden en verimli şekilde nasıl faydalanacağını keşfetmek de sana kalıyor.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Where The Water Tastes Like Wine

“Yolculuk, hikâye paylaşma ve aşikâr kaderden kurtulma konulu bir anlatım-macera oyunudur. Oyuncular ABD’nin folklorik Buhran döneminde kendi hızlarında dolaşacak ve anlatılacak hikâyeleri olan yabancılarla tanışacak.”

ABD’nin buhran dönemine yolculuk yaparak göçmen işçilerden seyyah bir vaize ve Uzun Yürüyüş ile zorla yer değiştiren Navaholu bir kadına kadar geniş çaplı bir Amerikan deneyimindeki 16 özel karakterin gerçek hikâyelerini öğrenerek borcunu ödemeye çalış.

Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.