Ana Sayfa PC PUBG 8.3 Yama Detayları Açıklandı!

PUBG 8.3 Yama Detayları Açıklandı!

291
0
pubg-8-3-yama-detaylari-aciklandi

PUBG 8.3 Yama Detayları Açıklandı! Battle royale denilince akla ilk gelen oyunlardan olan PlayerUnknown’s BattleGrounds yeni yaması 8.3 detayları geçtiğimiz gün belli oldu. Önümüzdeki günlerde yayınlanması beklenen bu yama ile birlikte oyuna yeni eşyalar, özellikler ve pek çok yeniliğin dahil edilmesi bekleniyor.

16 Eylül tarihinde PC için, 24 Eylül tarihinde ise konsol için yayınlanacak olan PUBG 8.3 yamasının açıklanan detayları ise şu şekilde;

Frekans Bozucu Çanta 8.3 yamasının dikkat çeken ilk eşyaları arasında yer alıyor. Karakin ve Sanhok haritalarında bulunan bu çanta ile Mavi Bölge içerisinde kısa süre için 3. Seviye çanta yuvası pahasına hasar alması engellenir. Çantanın enerjisi tükendikten sonra ise normal bir sırt çantasına döner. PUBG 8.3 yamasının bir diğer dikkat çeken yeniliği ise Erangel Vapurları, oyunun en çok oynanan, en sevilen haritalarından olan Erangel’de anakaradan Sosnovka Adası’na giden vapurlarla toplu taşıma yükseltmesi alıyor. Kısa süre iskelede duran vapurların kalkışa geçtiğiniz unutma!

PUBG 8.3 Yama Detayları Açıklandı! PUBG 8.3 yaması ile ilgili açıklanan diğer detaylar arasında ise oyun için güncellemeler yer alıyor. Yeni asist sistemi bu yama ile birlikte oyuna dahil edilmiş olacak. Ayrıca oyuncuların bir takım üyesinin başının dertte olduğunu anlaması için takım içi yeni savaş göstergeleri de oyuna dahil edilecek.

PUBG 8.3 yamasının öne çıkan detayları bu şekilde. 16 Eylül tarihinde PC, 24 Eylül tarihinde ise konsol için yayınlanacak olan yamanın ayrıntılı detayları için aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

https://www.pubg.com/tr/2020/09/09/guncelleme-8-3-guncelleme-notlari/