Ana Sayfa PC Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyununu Açıkladı!

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyununu Açıkladı!

241
0
Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyununu Açıkladı!
Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyununu Açıkladı!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına birbirinden çeşitli türlerde oyunları sunuyor. Yeni yıla oldukça etkili bir giriş yapan Epic Games Store, geçtiğimiz haftalarda Star Wars Battlefront II ve Jurassic World Evolution gibi önemli oyunları oyuncularla ücretsiz olarak buluşturmuştu. Üç hafta boyunca süren uzay temalı ücretsiz oyunlar için son geldi. Geçtiğimiz hafta Galactic Civilizations III’ü hediye eden Epic Games Store, bu hafta 2D ve bol aksiyonlu Dandara: Trials of Fear Edition oyununu hediye ediyor.

Dandara: Trials of Fear Edition oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için 4 Şubat saat 19.00’a kadar vaktiniz var. Steam fiyatı 25 TL olan oyunu, Epic Games Store üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Dandara: Trials of Fear Edition

epic-games-store-haftanin-ucretsiz-oyununu-acikladi

Baskı altındaki halkın unutulmanın eşiğinde olduğu tuhaf bir evrende, Dandara dünyayı yeniden şekillendirmek için uyandı. Mistik yaratıklar ve sınırsız keşifle dolu benzersiz bir 2D metroidvania platform oyununa halk kurtarılmayı bekliyor.

Tuz dünyası çökmenin eşiğinde. Bir zamanlar özgür ruhlar olan halkı, şimdi baskı altında ve ayrımcılığa maruz kalıyor. Fakat her şey bitmiş değil, bu korku atmosferinden umut ışığı bir kahraman yükseliyor. Adı Dandara.
epic-games-store-haftanin-ucretsiz-oyununu-acikladi
Zeminler, duvarlar ve tavanlar arasında zıplarken yer çekimine meydan oku. Tuz dünyasının ve onun birbirinden farklı karakterlerinin saklı gizemlerini ve karanlık sırlarını keşfet. Dandara’yı baskıcı düşmanlara karşı dövüşme ve hayatta kalma konusunda güçlendir. Yönünü kaybetmiş bu dünyaya özgürlük ve denge getirmek için Dandara’yı uyandır.

Dandara: Trials of Fear Edition İnceleme

Lost Hat House tarafından geliştirilen ve Raw Fury tarafından yayınlanan bu oyunda oldukça hızlı hareket etmeniz ve yapacağınız hamleleri iyice düşünmeniz gerekiyor. Normal şekilde hareket etmediğiniz platform oyununda duvarlar arasında hoplayarak bir yerlere ulaşıyorsunuz. Oyunun asıl zorluğu da bu kısımda.

epic-games-store-haftanin-ucretsiz-oyununu-acikladi

Hareket alanınızın kısıtlı olduğu ve hamle yapmak için hızlı olmanız gereken yapımda, ulaşımınızı zorlayacak engeller ve bir de üzerine yaratıklarla uğraşmanız gerekiyor. Duvarlar arasında zıplarken düşmanlarınıza da hasar vermeniz gerekecek.