Ana Sayfa PC Black Desert Türkiye&MENA’nın Sualtı Alemi Deniz Sarayı’na Dalış Yapın ve Eğlenceli Etkinliklerin...

Black Desert Türkiye&MENA’nın Sualtı Alemi Deniz Sarayı’na Dalış Yapın ve Eğlenceli Etkinliklerin Tadını Çıkarın 

60
0

Pearl Abyss bugün yeni sualtı etkinlik alanı “Deniz Sarayı”nın açıldığını duyurdu ve maceracıları yazın tadını su sıçratan etkinliklerle çıkarmaya davet etti. Maceracılar bir Kore halk masalı olan “Tavşan Ciğeri” yani “Byuljubujeon”un kahramanı olacak. Görevleri yerine getirmek ve ödüller kazanmak için NPClerle etkileşime girecekler.

Deniz Sarayı Etkinlikleri Başlıyor

Deniz Sarayı, “Margoria Denizi”nde bulunan bir sualtı etkinlik alanıdır. Maceracılar bölgeye, Velia’nın solunda bulunan Kıyı Kayalığı’nın veya Sabah Işığı Diyarı kıtasının Nampo’sundaki Moodle köyü yakınlarındaki Ooldool Boğazı Uçurumu’nun altında bulunan girdaplara dalarak gidebilecekler. Maceracılar Kara Ruh ile konuşarak tam konumu kolayca bulabilirler.

Maceracılar etkinlik alanında çeşitli NPClerle etkileşime girerek geleneksel Kore folkloru ile masallarından güçlü bir şekilde esinlenen sürükleyici hikayelerin tadını çıkarmayı bekleyebilirler. 

Ana görevleri tamamlayarak, daha fazla etkinliğin tadını çıkarmak ve ödüllerle takas etmek için gerekli bir eşya olan “Deniz Sarayı Teşekkür Nişanı” kazanılabilecek. Örneğin, 25 nişan Valks’ın Tavsiyesi (+100), 20 nişan Margoria Balinası Mobilya Seti, 15 nişan Köpük Köpük Dalgıç Kostümü ile takas edilebilecek.

Kazançlı Ödüllerle Dolu Görevler Maceracıları Bekliyor

Bir etkinlik bossu olan “Yavru Vell” günde beş kez ortaya çıkacak ve Deniz Sarayı’nı istila etmeye çalışacak. Maceracılar bir “Dönüşüm Kitabı” alarak “Donmuş Deniz Sarayı Askeri”ne dönüşebilir ve su balonlarıyla saldırarak Vell’i yenebilirler. Tamamlandığında, “Vell’in Konsantre Sihri” de dahil olmak üzere bol miktarda ödül içeren “Yavru Vell’in Kükremesi Hissedilen Paket” kazanılabilir.

Her saat başı, efsanevi kaplumbağa Saygıdeğer Gu ve tavşan Saygıdeğer To bir yarışta mücadele edecek. Maceracılar, NPC “Darong” aracılığıyla bir nişan karşılığında tezahürat simgesi alarak her iki tarafa da bahis oynayabilecek. Kazanan tarafa göre, simgeler “Batık Korsan Gemisindeki Hazine Sandığı” gibi ödüllerle takas edilebilecek. Bu sandıkta Vell’in Kalbi, Garmoth’un Kalbi, kristaller ve daha fazla kazançlı eşyalar bulunmakta.

Deniz Sarayı’nda düzenlenen çeşitli etkinliklerle ilgili daha fazla ayrıntıya buradan ulaşabilirsiniz.