Ana Sayfa PC Fortnite Yeni Ödüllü Etkinlik Duyuruldu!

Fortnite Yeni Ödüllü Etkinlik Duyuruldu!

246
0
fortnite-yeni-odullu-etkinlik-duyuruldu

Fortnite Yeni Ödüllü Etkinlik Duyuruldu! Epic Games geçtiğimiz günlerde Fortnite için yeni ödüllü etkinlik ve oyun yeni performans modunu duyurdu. Oyuncular, etkinlik kapsamında eski arkadaşlarını oyuna geri getirebilecekler. Performans modu ise oyunda hem akıcılığı arttıran hem de daha az depolama alanı kaplamayı sağlayacak.

Battle royale türünün PC platformunda en önemli temsilcilerinden olan Fortnite yeniliklerine devam ediyor. Son yıllarda listede zirvede yer almayı başaran oyun şüphesiz bunu sürekli güncel ve yeni kalmasına borçlu. Son dönemlerde oyuncu sayısında düşüş yaşanmaya başlansa da oyun halen en popülerler arasında.

fortnite-yeni-odullu-etkinlik-duyuruldu-2

14 Aralık itibariyle başlayan etkinlikte eski oyuncularını geri kazanmak için Epic Games mevcut oyunculardan yardım istedi. Bunun yanı sıra çeşitli ödüllerde hesaplara eklenecek. Minimum 30 gündür Fortnite oynamayan oyuncuları 1 maç oynadıklarında Canlandır Emojisi ile ödüllendirilecek. Ayrıca 5 maç oynandığı durumda ise Farklı Nota Lobi Müziği, 10 maç oynanması durumunda ise Çifte Pençe Kazması ve 20 maç oynandığında da Holofolyo Kaplaması oyuncuları bekliyor. Hatırlatmakta fayda var oyuncuların canlandırabileceği arkadaş sayısı 1 ile sınırlı.

fortnite-yeni-odullu-etkinlik-duyuruldu-3

Fortnite Yeni Ödüllü Etkinlik Duyuruldu! Bir diğer duyuru ise Performans modu oldu. Minimum gereksinimleri karşılayan tüm bilgisayarlar için yeni bir performans modu müjdesi verildi. Oyun içi ayarlar sekmesinden seçilebilecek performans modu ile oyuncular düşük özellikli PC’lerde bile akıcı Fortnite deneyimi yaşayabilecek. Performans modu oyunun boyutunda da küçülme yapacak. Yeni mod ile birlikte oyununun diskte kapladığı alan 14 GB küçülecek. Fortnite ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.