Ana Sayfa PC Rocket League Sezon 2 Başlıyor!

Rocket League Sezon 2 Başlıyor!

268
0
rocket-league-sezon-2-basliyor

Rocket League Sezon 2 Başlıyor! Rocket League Sezon 2 heyecanı her geçen gün artıyor. Sezon başlangıç tarihi de geçtiğimiz gün belli oldu. Rocket League Sezon 2 9 Aralık tarihinde start alacak. Yeni sezon ile birlikte yeni içerikler ile dolu bir sezon bizleri bekliyor.

Piyasaya çıktığı yıldan bugüne 5 yıl geçen oyun Epic Games’e geçmesi ile birlikte ücretsiz bir oyun haline geldi. Böylece oyuncu sayısı bir anda normal seviyesinin beş kat üstüne çıktı. Oyuncu sayısının artmasının yanında oyun içi içeriklerde de Epic Games ile birlikte büyük değişiklikler gözleniyor. Yeni sezon ile birlikte oyun severleri birçok yeniliğin beklediği müjdesini verelim.

rocket-league-sezon-2-basliyor-2

Sezon 2 ile birlikte “Oyuncu Marşları” adı verilen yeni bir özelleştirme oyuncuları bekliyor. Bu özelleştirme ile yeni sezonda gol sevinçlerinin müziklerini de değiştirme imkanına sahip olacağız. Oyunda bulunan favori müziklerin her gol atıldığında duyulacağı ve daha da motive olacağımız bir sezon bizleri bekliyor. Ayrıca Rocket Pass’e yeni bir araba ve birçok eşyada eklenmiş durumda. R3MX adındaki araç Rocket League Sezon 2 boyunca Rocket Pass Seviye 70’de sizleri bekliyor.

rocket-league-sezon-2-basliyor-3

Rocket League Sezon 2 Başlıyor! Bir diğer yenilikte Neon Fields adındaki yeni arena. Sezon 2’nin yayınlanacağı 9 Aralık tarihinden itibaren aktif olacak olan Neon Fields heyecanı daha da arttırmış durumda. Oyun dünyasının son zamanlardaki en büyük takıntılarından biri olan neon Rocket League’de gelmiş durumda. Rocket League Sezon 2 aynı zamanda eski içerikleri de canlandıracak. Rocket Labs adındaki deneysel ve sırdanın oldukça dışındaki haritalar yeniden oyunda yerini alacak. Oynaması ücretsiz olan Rocket League yeni sezonu 9 Aralık 2020 Türkiye saati ile 03:00’da start alacak. Yeni sezona ait pek çok ayrıntıyı öğrenmek için hemen buraya tıklayabilirsiniz. Rocket League ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.