Ana Sayfa PC Epic Games Store İlkbahar İndirimleri Başlıyor!

Epic Games Store İlkbahar İndirimleri Başlıyor!

236
0
epic-games-store-ilkbahar-indirimleri-basliyor

Epic Games Store İlkbahar İndirimleri Başlıyor! Epic Games İlkbahar Vitrin İndirimlerinin duyurusunu geçtiğimiz günlerde yaptı. Birçok oyunun indirime gireceği İlkbahar Vitrin İndirimleri 11 Şubat Türkiye saati ile 22:00’da Epic Games Store üzerinde başlayacak.

İndirim ve ücretsiz oyunlar ile son zamanların en çok adını duyuran oyun satış mağazalarından Epic Games Store yeni indirim haftası ile yeniden gündeme geldi. 11 Şubat tarihinde başlayacak olan Epic Games Store İlkbahar Vitrini İndirimleri 25 Şubat saat 19:00’a kadar sürecek. Ayrıca başlayacak olan aktiflikte yeni oyun duyuruları da gerçekleştirilecek. Bu oyunların oynanış imgeleri, geliştiriciler tarafından detaylı inceleme gibi birçok duyuru Epic Games Twtich hesabı üzerinden izlenebilecek. Epic Games resmi Twitch hesabına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

epic-games-store-ilkbahar-indirimleri-basliyor-2

Epic Games Store İlkbahar Vitrin İndirimi etkinliği ile indirime girecek oyunlardan dikkat çekenler şu şekilde;

  • STAR WARS: Squadrons – %40 indirim
  • SnowRunner – %40 indirim
  • Cyberpunk 2077 – %10 indirim
  • Assassin’s Creed Valhalla – %20 indirim
  • Hades – %20 indirim

Epic Games Store İlkbahar İndirimleri Başlıyor! Ayrıca yapılan açıklamada STAR WARS Battlefront II sahibi olan kullanıcılar diğer Star Wars oyunlarında ekstra indirim hakkı kazanabilecek. Bu kullanıcılar için indirimler ödeme sekmesinde gelindiğinde uygulanacak. Epic Games Store İlkbahar Vitrin İndirimleri ve tüm detaylara bağlantıdan erişim sağlayabilirsiniz. Epic Games Store ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.