Ana Sayfa PC Epic Games Store, Surviving Mars’ı Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store, Surviving Mars’ı Ücretsiz Yaptı!

281
0
Epic Games Store, Surviving Mars'ı Ücretsiz Yaptı!
Epic Games Store, Surviving Mars'ı Ücretsiz Yaptı!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına birbirinden çeşitli türlerde oyunları sunuyor. Yeni yıla oldukça etkili bir giriş yapan Epic Games Store ile Ocak ayının ardından Şubat ayını da harika bir şekilde kapatıyoruz. Bu ay ise platformun hediye ettiği ücretsiz oyunlar pek çok oyuncuyu mutlu etti. For The King, Metro: Last Light Redux, Halcyon 6: Starbase Commander, Absolute Drift ve Rage 2 bu haftaya kadar ücretsiz edilmiş oyunlar. Bu hafta ücretsiz olan oyun ise Surviving Mars.

Geçtiğimiz hafta ücretsiz olan Wargame: Red Dragon oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için saat 19.00’a kadar vaktiniz var. Bu hafta ücretsiz olacağı duyurulan Surviving Mars oyununu kütüphanenize eklemek için 18 Mart saat 19.00’a kadar süreniz var. Epic Games Store üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

Surviving Mars

Surviving Mars

Haemimont Games tarafından geliştirilen Surviving Mars, Paradox Interactive tarafından 2015 yılında yayınlandı. Crusader Kings, Europa Universalis ve Hearts of Iron gibi strateji oyunlarının yanı sıra BattleTech ve Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 ile de adından oldukça söz ettiren firmanın bir başka strateji oyunu.

Yukarıda saydığımız oyunların aksine bu sefer Mars’a gidiyoruz. Surviving Mars, adından da anlaşılacağı üzere Mars’ta hayatta kalmaya çalıştığımız bir oyun. Oyunun konusu Mars’ta bir koloni kurup bu süreçte hayatta kalmayı içeren bir bilim kurgu şehir kurmak.

Surviving Mars

“Üstesinden gelinmesi gereken zorluklar olacak. Bu yabancı dünyanın gizemlerini açığa çıkarırken stratejinizi uygulayın ve koloninizin hayatta kalma şansını artırın. Hazır mısınız? Mars sizi bekliyor.”

Surviving Mars

Kızıl Gezegen’de söz sahibi olmak için orada faaliyet gösteren ilk uzay ajansı olmak fazlasıyla önemli. Binalar ve araçlar inşa ederek Mars’ta hayatta kalmaya çalışmanın yanında gizemlerini de keşfetmeniz gerekecek. İnşa ettiğiniz kubbeler ve altyapılar ile yeni araştırmalar yapıp koloninizi büyütebilirsiniz. Ama kötü bir planlamanın trafiği sıkıştırmak yerine koloninizdeki insanların hayatını tehlikeye sokacağını unutmayın.