Ana Sayfa PC Estetik ve Dayanıklılık Arayanların Ekipmanı: SteelSeries Aerox 3 Serisi

Estetik ve Dayanıklılık Arayanların Ekipmanı: SteelSeries Aerox 3 Serisi

228
0
gamer-in-turkey-estetik-ve-dayaniklilik-arayanlarin-ekipmani-steelseries-aerox-3-serisi

Performans, dayanıklılık ve hız…  SteelSeries, tasarladığı tüm ekipmanlarda oyunun ve oyuncunun ruhunu yakalayamaya devam ediyor. Güç için konfordan, performans için estetikten vazgeçmek istemeyenlerin seçimi SteelSeries, Aerox 3 serisi ile de oyunculara aradıkları her şeyi bir arada sunuyor.

estetik-ve-dayaniklilik-arayanlarin-ekipmani-steelseries-aerox-3-serisi (6)

Aerox 3 oyun oynarken sahip olmak istediğimiz tüm desteği ve konforu bir araya getiriyor. Oyunun keyfini çıkarırken sorunlar ve kazalardan endişelenmeden istediğin hareket özgürlüğüne sahip olmak, dayanıklılığı ve göze hitap eden RGB ışıklandırmaları gibi özellikler de buna dahil.  Her oyuncunun kendi stiline yönelik olarak seçebileceği kablolu ve kablosuz Aerox 3 modelleri oyuncuya tarzından ve performansından ödün vermeden özgürce seçim yapabilme imkânı tanıyor.

estetik-ve-dayaniklilik-arayanlarin-ekipmani-steelseries-aerox-3-serisi (4)

Ultra Hafif, Ultra Güçlü

Aerox 3 serisi yalnızca estetik ve farklı görüntüsü ile değil, oyuncuların konforunu artırmak için tasarlanan ultra hafif yapısı ile de göz dolduruyor. SteelSeries gücü, dayanıklılığı ve performansı artırırken hafiflikten de ödün vermiyor. Aerox 3 Kablosuz modeli 63 gram, Aerox 3 Kablolu modeli ise yalnızca 57 gram ağırlığa sahip. Her iki model de oyuncular için vazgeçilmez olan özelliklerin yanı sıra, seriyi eşsiz yapan dayanıklılık ve performans özellikleri ile dikkat çekiyor.

estetik-ve-dayaniklilik-arayanlarin-ekipmani-steelseries-aerox-3-serisi (1)

Yeni Sensörü ile Yüksek Takip Performansı

PixArt ile birlikte geliştirilen yeni TrueMove Core Optik Oyun Sensörü kusursuz bir oyun performansı sunuyor. Yeni özel ve gerçek 1’e 1 izleme sensörü sayesinde fareniz siz nereye isterseniz oraya gidiyor. Böylelikle FPS oyunlarında nişan almanız veya incelik isteyen zorlu görevlerin üstesinden gelmeniz kolaylaşıyor. 18.000 CPI, 400 IPS, 40G optik sensörü, oyun performansınızı iyileştirmek için gereken hızı ve doğruluğu sunuyor. Kendinize uygun CPI değerlerini seçtikten sonra geriye kalan tek şey Aerox 3’ün size sunacağı performansın keyfini çıkarmak oluyor.

estetik-ve-dayaniklilik-arayanlarin-ekipmani-steelseries-aerox-3-serisi (5)

Kazalara Karşı Koruma, IP54 Dereceli İlk Fare

Aerox 3 serisi her oyuncunun kâbusu olan bilgisayar başı kazalara karşı da dirençli. IP54 derecelendirmesine sahip ilk fare olma özelliğine sahip SteelSeries Aerox 3 başınıza gelebilecek kazalara karşı güçlü bir koruma sunuyor. Su direnci ve toza, kire, yağa, birikmeye ve hatta hayvan tüylerine karşı koruma sağlayan IP54 derecelendirmesi ile Aerox 3 narin görüntüsünün altında sağlam kabuklu bir canavar taşıyor.

Tasarımında görselliğin yanı sıra tüm çevresel faktörler de göz önüne alınarak maksimum seviyede koruma sağlanmış. Bilgisayar karşısında yiyip içmekten hoşlanan veya hayvan dostları ile yaşayan oyuncuların korkulu rüyası olabilecek senaryolar Aerox 3 serisinin dayanıklılığı söz konusu olduğunda önemsiz kalıyor. Kazalardan her daim kaçınmak akıllıca olabilir ama Aerox 3, iç devresini neredeyse her türlü çevresel zarardan koruyacak şekilde tasarlandığı için kazalar gerçekleştiğinde endişeye yer bırakmıyor. 

estetik-ve-dayaniklilik-arayanlarin-ekipmani-steelseries-aerox-3-serisi (3)

Takılan Kablolara Son

Oyun sırasında takılan bir fare, oyunun ve oyuncunun keyfini kaçırmak için fazlasıyla yeterlidir. Oyunun her anında istediğiniz hareketi çekinmeden yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmış aero alt yüzeyi ile Aerox 3 serisi oyun keyfinizi asla bölmüyor. Kolay ve ipeksi yumuşaklıkta fare hareketleri herhangi bir direnç göstermeden, farenizin her yerinde gelişmiş kontrol imkânı sunuyor.

Aynı zamanda Aerox 3 kablolu modeli tamamen yeni yumuşak mikro fiber örgü kablosu ile önemli bir hamle yapma zamanı geldiğinde daha az sürtünme ile kusursuz bir performans sergilemenizi sağlıyor. Böylelikle oyunu en iyi şekilde oynamak için hızlı kaydırmalar ve hızlı hareketler yaparken çekinmenize gerek kalmıyor. 

estetik-ve-dayaniklilik-arayanlarin-ekipmani-steelseries-aerox-3-serisi (2)

Kablolu Performansı Kablosuz Yakalayın

Ben yine de kablosuz özgürlüğün tarafındayım ama performanstan da ödün vermek istemiyorum diyenler için ise Aerox 3 Kablosuz Oyuncu Faresi bir kablosuz fareden beklenebilecek her şeyi ve hatta fazlasını sunuyor.

SteelSeries’in yeni Quantum 2.0 Wireless teknolojisi ile güçlendirilmiş Aerox 3, kablosuz verileri hiç olmadığı kadar sabit, güvenilir ve güç verimli bir şekilde aktarabiliyor. Böylelikle oyuncular oyun sırasında kopmalardan endişe etmeden güvenle oyuna odaklanabiliyor. 

estetik-ve-dayaniklilik-arayanlarin-ekipmani-steelseries-aerox-3-serisi (3)

15 Dakikada 40 Saatlik Şarj

Aerox 3 Kablosuz Oyuncu Faresinin 2.4 GHz ile ultra hızlı oyun performansı için kablosuz bağlantısı ile PC, Mac, dizüstü bilgisayar ve daha birçok cihazda anında eşleştirme yapmak mümkün. Aynı zamanda Bluetooth 5.0 bağlantı opsiyonu ile de istenilen bağlantıya kolayca geçiş yapma esnekliği bulunuyor.

estetik-ve-dayaniklilik-arayanlarin-ekipmani-steelseries-aerox-3-serisi (1)

Uzun saatler boyunca bilgisayar başında size eşlik etmesi için özel olarak tasarlanan Aerox 3, optimize edilmiş batarya güç tüketimine sahip. Aerox 3 Kablosuz Oyuncu Faresinin pili, performans ve ağırlıktan ödün vermeden, sadece 15 dakikalık şarj ile 40 saatin üzerinde kullanım imkânı sunuyor. Tam şarjlı bataryasıyla ise 200 saate kadar kesintisiz kullanım performansı göz doldurmaya yetiyor.

Ayrıca Aerox 3 Oyuncu Faresi kablosuz ve kablolu modelde ortak olarak bulunan USB Tip-C bağlantı girişi farenizi kolaylıkla özelleştirebilmenize de olanak tanıyor. Kolay bulunan tip-c bağlantı kabloları ile hem yedek parça sorunu ortadan kalkmış hem de oyuncuların tarzını yansıtabileceği kişisel dokunuşlar yapmak kolaylaşmış oluyor.

estetik-ve-dayaniklilik-arayanlarin-ekipmani-steelseries-aerox-3-serisi (2)

Her oyuncunun tarzına ve kullanışına yönelik seçenekler sunan Aerox 3 serisi ile SteelSeries oyuncuların aradığı tüm özellikleri bir araya getiriyor. Seçim yaparken bir şeylerden vazgeçmek zorunda kalmamanın özgürlüğü ve her daim güvenilir performansı ile SteelSeries oyun dünyasında neden eşsiz olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor.