Ana Sayfa Espor MSI 2021 Takımları Belli Oldu!

MSI 2021 Takımları Belli Oldu!

239
0
msi-2021-takimlari-belli-oldu

MSI 2021 Takımları Belli Oldu! Mayıs ayında düzenlenecek olan MSI turnuvasının katılımcıları belirlendi. Hızla gelmekte olan League of Legends Sezon Ortası Turnuvası (MSI) ‘nın 2021 bölge başlangıç grupları belirlenmişti. Turnuvaların sona ermesi ile birlikte gruplar da şekillendirilmeye başladı.

msi-2021-takimlari-belli-oldu-2

6 Mayıs Perşembe günü başlayarak 23 Mayıs Pazar günü sonlanacak olan MSI turnuvası heyecan uyandırıyor. 2021 MSI (Sezon Ortası Turnuvası) ‘ na katılacak olan on iki takımın tamamı geçtiğimiz günlerde oynanan CBLOL final serisi sonrası belirlendi. Her bölgeden bir temsilcinin olacağı turnuvada takımlar daha önceden kura ile dağıtılmıştı. Mart ayının sonunda çekilen kura sonucunda üç farklı gruba dağıtılan takımlar şu şekilde olmuştu:

A grubu: RoyalNeverGiveUp (LPL), GAM Esports (VCS), Unicorns Of Love (LCL),Pentanet GG (LCO)

B grubu: Mad Lions (LEC), PSG Talon (PCS), fastPay Wildcats (TCL), Pain Gaming (CBLOL)

C grubu: Damwon KIA (LCK), Cloud9 (LCS), Infınıty Esports (LLA), DetonatioN FocusMe (LJL)

MSI 2021 Takımları Belli Oldu! Her takım grup aşamasında birbiriyle ikişer maç oynayacak. Grupların ilk iki sırasında yer almakta olan takımlar bir üst tura yükseltilecek. Üst tura yükselmiş olan altı takım tıpkı grup aşamasındaki olduğu gibi rakipleriyle iki maç gerçekleştirecek. Sıralamada en üst sırada yer almakta olan dört takım yarı finale yükselmiş olacak. 11.9 yamasında gerçekleştirilecek turnuvada Gwen ve Viego takımlar tarafından seçilemeyecek. MSI ve çok daha fazlası için Gamer in Tukey sayfasını takipte kalın.