Ana Sayfa PC Euro Truck Simulator 2 Ücretsiz Güncelleme Yayınlandı!

Euro Truck Simulator 2 Ücretsiz Güncelleme Yayınlandı!

196
0
euro-truck-simulator-2-ucretsiz-guncelleme-yayinlandi

Euro Truck Simulator 2 Ücretsiz Güncelleme Yayınlandı! Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın yeni güncellemesi geçtiğimiz gün yayınlandı. 1.43 güncellemesi üstelik tamamen ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sunuldu. Yeni güncelleme ile birlikte SCS Software, oyuncuların oyuna ilgilerini bir kez daha arttırmayı hedefliyor. Özellikle Euro Truck Simulator 2 tarafında önemli değişiklikler oyun severleri bekliyor.

euro-truck-simulator-2-ucretsiz-guncelleme-yayinlandi-2

Gelecek olan yeni güncelleme 1.43’ün yalnızca sen son DLC’yi güçlendireceğini belirtmekte fayda var. Güncelleme oyunculara 8 yeni özel taşıma rotası sunacak. Ayrıca bu yeni rotalar Daugavpils’den Rezekne’ye, Soria’dan Teruel’e, Galati’den Iasi’ye, Gothenburg’dan Helsinborg’a ve Brest’ten Rennes’e gidecek. Geriye kalan iki rota ise Bremen ve Varşova’dan başlıyor. Tüm bu rotaların kendilerine has görevlerinin olacağını da hatırlatalım. Euro Truck 2 1.43 güncellemesinin detaylarının yer aldığı videoya bağlantıya tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

euro-truck-simulator-2-ucretsiz-guncelleme-yayinlandi-3

Euro Truck Simulator 2 Ücretsiz Güncelleme Yayınlandı! Güncelleme ile oyuna eklenen bir diğer yenilik ise “viewpoint” olarak adlandırılan noktalar olacak. Iberia ek paketi ile oyuna eklenen bu ilginç noktalar, ufak sinematikler ile oyun hissini daha da pekiştirecek. 1.43 güncellemesi ile birlikte bu noktalarda oyuna tam olarak 35 adet eklenmiş olacak. Oyun ile ilgili bu yıl içerisinde yeni bir güncellenmenin daha gelmesi beklenmiyor. Euro Truck Simulator 2 ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.