Ana Sayfa Konsol Fortnite PlayStation 5 Görüntüleri Yayınlandı!

Fortnite PlayStation 5 Görüntüleri Yayınlandı!

257
0
fortnite-playstation-5-goruntuleri-yayinlandi

Fortnite PlayStation 5 Görüntüleri Yayınlandı! Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen PlayStation 5 etkinliğinde Fortnite’a da yer veren Sony, oyununu PlayStation 5’te nasıl görüneceğine dair ilk videoyu yayınladı. PlayStation 5 ile birlilkte daha canlı grafikler ve daha canlı renkler sunan oyun şimdiden oyuncuları heyecanlandırmış durumda.

Geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen lansman ile tanıtılan PlayStation 5 etkinliğinde konsolun çıkış tarihi ve fiyatının yanı sıra birçok oyun ile ilgili de videolar yayınlandı. Aralarında Fortnite’ın PS5 versiyonunun da bulunduğu videolarda tanıtımlar gerçekleştirildi. Siyah ekranda savaş otobüsünün sesi ile başlayan Fortnite tanıtım videosu büyük heyecan yarattı. Unreal Engine 4 ile inşa edilen oyun RTX desteği ile PlayStation 5’te çok daha başarılı grafik, animasyon ve efekt kalitesi sunacağını söylemek yanlış olmaz.

Fortnite PlayStation 5 Görüntüleri Yayınlandı! Milyonlarca oyuncu tarafından takip edilen oyun Fortnite, PlayStation 5’in çıkış oyunları arasında yer alıyor. Ayrıca Fortnite PlayStation 5 için tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşılabilir olacak. PlayStation 4’deki oyun içi satın alım ve geliştirmelerde PS5’lere aktarılabilecek. Epic Games tarafından uzun zaman önce Fortnite’ın yeni nesil konsollara geleceği belirtilmişti.

Geçtiğimiz günkü tanıtım ile birlikte Fortnite’ın PlayStation 5’te nasıl görüneceğini ilk kez görmüş olduk. PlayStation 5’te yer alacak oyunun Xbox Series X ve Xbox Series S’e gelip gelmeyeceği konusu ise halen sessizliğini koruyor. İlerleyen dönemde Epic Games’in konu ile ilgili açıklama yapması da bekleniyor. Fortnite’ın PlayStation 5 lansmanında tanıtılan videosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=H-sFdMgJ93M&feature=emb_title