Ana Sayfa Konsol Fortnite v8.10 Güncellemesi Yayında!

Fortnite v8.10 Güncellemesi Yayında!

243
0
Fortnite v8.10 Güncellemesi Yayında!
Fortnite v8.10 Güncellemesi Yayında!

Fortnite v8.10 Güncellemesi Yayında! Fortnite 8. sezon yeni güncellemesini geçtiğimiz gün yayınladı. 8. Sezona ait olan ikinci güncelleme v8.10 da birçok yeni eşya ve silah oyuncuları bekliyor. V8.10 güncellemesinin en büyük yenilikleri ise konsollar için oldu. Yeni güncelleme ile konsol oyuncuları uzun zamandır beklediği özelliklere kavuşabilecek.

V8.10 güncellemesinin ilk yeniliği Vantuzlu Top oldu. Tek kişilik bu araç ile haritada hızınıza hız katın ve rakiplerinizden bir adım öne geçin. Ayrıca araç üzerinde yer alan vantuzatar ile yüksek yerlere ve binalara tırmanma özelliğine de sahip olacaksınız. V8.10 güncellemesi ile birlikte oyunun efsanelerinden olan otomatlar geri döndü. Bu otomatlardan çeşitli silah ve envantere ulaşabileceksiniz. Otomatlar bir kullanım sonrası yok olacak.

V8.10 güncellemesinin en önemli ve ses getiren yeniliği ise konsollar için çapraz platform desteğinde havuzların birleştirilmesi oldu. Yeni güncelleme yaması ile birlikte Xbox ve Playstation oyuncu havuzlarının birleştirildiği duyuruldu. Bunun yanı sıra Nintendo Switch ve mobil sürüm içinde havuz birleştirme güncellemesi yapıldı. Bu sayede oyunda Xbox oyuncuları Playstation oyuncuları ile karşı karşıya gelme durumunda oyunun zorluk derecesi daha adil olacak.

Fortnite v8.10 Güncellemesi Yayında! Yeni envanterler ve çapraz platform güncellemesinin yanı sıra v8.10 güncellemesinde oyun içi hata düzeltmeleri, Kreatif mod yenilikleri ve Dünyayı Kurtar! Modu yenilikleri yapıldı. Fortnite güncellemeleri ve çok daha fazlası için Game in Turkey sayfasını takipte kalın.