Ana Sayfa PC Fortnite’ın 14 Gün Etkinliği Yeniden Yayında

Fortnite’ın 14 Gün Etkinliği Yeniden Yayında

450
0
Fortnite’ın 14 Gün Etkinliği Yeniden Yayında
Fortnite’ın 14 Gün Etkinliği Yeniden Yayında

Fortnite’ın 14 Gün Etkinliği Yeniden Yayında! Battle Royale oyunları arasında en çok sevilen oyun olan Fortnite etkinlikleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yeni yıl öncesi oyun severlere açılan Fortnite’ın 14 Günü etkinliği geçtiğimiz günlerde Epic Games tarafından tekrardan duyuruldu.

Fortnite’ın 14 Günü etkinliği kapsamında özel görevleri yerine getirerek ödül kazanma şansı yakalayan oyuncular bu etkinliğe bir süre daha erişim sağlayabilecek. Sürenin uzatılmasının sebebi olarak ise etkinlik bitiş tarihinin yanlış verilmiş olması oldu. Bu haberin duyurusunu Epic Games Fortnite resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde;

“Fortnite’ın 14 Günü etkinliği için yanlış bir tarih bildirdik ve özür olarak Ekolayzır Planörü vermenin en doğru yaklaşım olmadığını hissettik. Bunun üzerine etkinliği 15 Ocak saat 11.00’a kadar uzatma ve devam ettirme kararı aldık.”  Açıklamalarda bulundu.

Fortnite’ın 14 Gün Etkinliği Yeniden Yayında! Yapılan bu hata sonucunda Fortnite oyuncularına Ekolayzır Planörü hediye edilirken bu hediyenin yetersiz kalacağını ve tüm oyuncularına etkinlik yeni yama ve tüm görevleri ile birlikte 15 Ocak tarihine kadar oyuncuların erişimine sunulacak. 15 Ocak tarihine kadar erişim sağlanacak olan Fortnite’ın 14 Günü etkinliği Sınırlı Süreli Modlara erişimi de açacak.

Fortnite ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey’i takipte kalın.

Epic Games geçtiğimiz etkinlikte yarım kalan ya da tamamlanmış görevlerin oyuncuların hesaplarında olduğu şekilde kalacağını da açıkladı. Yani oyuncular yarım kalan görevlerine oldukları yerden devam edebilecekler.