Ana Sayfa PC Gerçek Aşkı Black Desert Türkiye ve MENA’da Bul!

Gerçek Aşkı Black Desert Türkiye ve MENA’da Bul!

435
0
Gerçek Aşkı Black Desert Türkiye ve MENA’da Bul!
Gerçek Aşkı Black Desert Türkiye ve MENA’da Bul!

Gerçek Aşkı Black Desert Türkiye ve MENA’da Bul! Sevgililer Günü’nde maceracıları yalnız bırakmayan Black Desert, bu özel gün için üç yeni etkinlik duyurdu. Bu etkinliklerde maceracılar 13 Şubat’tan itibaren birbirlerine özel hediyeler göndermekle kalmayacak, etkinliklere katıldıkça ödülleri toplayacaklar.

14 Şubat’ın Yaklaşmasıyla Havadaki Aşk Kokusu Yoğunluğunu Artırdı!

Üç yeni Sevgililer Günü etkinliği planlayan Black Desert ekibi, 14 Şubat saat 00:00 ile 27 Şubat saat 23:59 tarihleri arasında Black Desert Türkiye ve MENA’da maceracıların içini ısıtacak ve midelerde kelebekler uçurtacak! Bu etkinliklerden ilki olan “Sevgilim Olur Musun?” etkinliğinin bir parçası olarak maceracılar, sadece bir saat oyunda vakit geçirerek diğer oyunculara gönderebilecekleri Tatlı Hediye Mektubu toplayabilecekler ve diğer maceracılar tarafından gönderilen mektuplarla birlikte hediyeleri açarak daha fazla armağan ve eşya kazanabilecekler. Maceracılar Tatlı Sandıkları açarak Kzarka Mühürlü Silah Kutusu, Liverto Silah Paketi gibi daha birçok etkinlik eşyasını içeren Tatlı Hediyeler kazanma şansına kavuşabilecekler.

İster Oltanı Kap ve Balık Tut, İster Kakao’nu Kap ve Çikolatanı Yap!

Black Desert evreninde balıkçılık mevsimi başlıyor. En güzel balıkları tutmak için oltanızı hazırlayın çünkü 13 Şubat günü yapılan bakımdan 27 Şubat günü yapılacak bakım öncesi döneme kadar sürecek etkinlikte maceracılar, balıkçılık görevleriyle Şişedeki Mesaj eşyası elde ederek, en fazla 2.5 milyon Gümüş Para veya 800 Katkı EXP’ine kadar takviye kazanma şansı elde edecekler. Ayrıca maceracılar Kakao Çikolatası Yapma Etkinliği etkinliği kapsamında, canavarları yenerek ve toplama yaparak elde edecekleri Kakaoları Basit Aşçılık ile Kakao Tozu’na dönüştürüp, Kakao Çikolatası‘nın lezzetine varabilecekler. Herkesin aklını başından alacak bu enfes lezzet maceracılara +%7 Bilgi Edinme Şansı güçlendirmesi sağlarken, 30 dakikalığına +%3 oranında Yüksek Seviye Bilgi Edinme Şansı veriyor olacak. Yine bu tarihler arasında Gölgeler Arenası’nın 27 Şubat’ta gerçekleşecek resmi açılışının kutlamaları başlayacak. Açılış gününe kadar verilen açılış geri sayım görevleri günü gününe tamamlayan maceracılar, ödülleri toplayacak!

Black Desert ekibinin sürprizleri bununla bitmiyor. 13 Şubat – 10 Nisan tarihleri arasında maceracılar için düzenlenen Hazırlık Kampı etkinliğinde, oyuna yeni katılan maceracılar ile geri dönüş yapan maceracılara destek eşyaları sağlanacak!

Tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgileri burada bulabilirsiniz.

Gerçek Aşkı Black Desert Türkiye ve MENA’da Bul!

Daha Sürükleyici Bir RPG Deneyimi İçin Igor Bartali’nin Macera Günlüğü Geliyor!

Igor Bartali’nin Macera Günlüğü güncellemesi, daha sürükleyici bir RPG deneyimi için Black Desert Türkiye ve MENA’ya eklendi. Maceracılar bu güncellemeyle birlikte gelen 10 sayfa yeni hikâye ve görevi tamamlayarak karakterlerinin AP’sini, lonca EXP’ini ve dahasını geliştirebilecekler. Ayrıca bu 10 sayfanın her biri, aynı loncadaki maceracıların tüm karakterlerine farklı ödüller kazanma şansı verecek. Tadı damaklarda kalacak yeni maceralar ve daha sürükleyici bir RPG deneyimi için 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Black Desert Türkiye ve MENA’da gerçekleşecek olan bu etkinlikleri kaçırmayın!