Ana Sayfa PC God of War PC Sürümü İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

God of War PC Sürümü İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

163
0
god-of-war-pc-surumu-icin-cikis-tarihi-aciklandi

God of War PC Sürümü İçin Çıkış Tarihi Açıklandı! God of War’ın PC sürümü için müjde! Oyunun PC sürümü için çıkış tarihi açıklandı. Daha öncelerde bazı kaynaklar tarafından atılan iddialar kesinleşmiş oldu.  Ayrıca oyunda kare hızı kısıtlaması da bulunmayacak.  Daha öncelerde bazı kaynaklar tarafından atılan iddialar kesinleşmiş oldu. Üstelik oyunun PC’ye gelişi de oldukça yakın bir tarihte olacak. Artık çok daha fazla PlayStation özel oyunu PC’de yer alması bekleniyor.

Santa Monica’dan Grace Orlady, “God of War’ı PC’ye getirirken birincil hedefimiz, ekibin oluşturduğu olağanüstü içeriği vurgulamak ve platformun sunduğu güçlü donanımı kullanarak oyunun benzersiz, nefes kesici ve yüksek performanslı bir sürümünü oluşturmaktı” dedi. God of War PC sürümü için kare hızı kısıtlaması bulunmayacak. Ayrıca 4K çözünürlük sunulacak. Bu sayede de oyuncuları PC’de alabildikleri kadar yüksek kare hızlarına ulaşabilecek. Bunun haricinde de PC sürümünde çok çeşitli grafik ön ayarları bulunacak.

god-of-war-pc-surumu-icin-cikis-tarihi-aciklandi-2

Yeterli derecede güçlü bir PC’ye sahip olan kullanıcılar, yükseltilmiş ekran alanı yansımalarına ve daha iyi çözünürlük seviyelerine erişebilecekler. Bunun haricinde PC versiyonu NVIDIA’nın DLSS teknolojisi ile tam entegrasyon özelliğine de sahip olacak.

God of War’un PC sürümünde aşağıdaki ekstra içerikler bulunacak:

  • Kratos ve Atreus için Death’s Vow Zırh Seti
  • Exile’s Guardian Kalkan Görünümü
  • Bucker of the Forge Kalkan Görünümü
  • Shining Elven Soul Kalkan Görünümü
  • Dökkenshieldr Kalkan Görünümü

Oyunun fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. God of War ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.