Ana Sayfa Mobil Hearthstone Domuz Yılı Etkinliği Başlıyor

Hearthstone Domuz Yılı Etkinliği Başlıyor

Blizzard’ın popüler yapımlarından olan Hearthstone: Heroes of Warcraft da domuz yılı etkinlikleri başlıyor.

452
0
Hearthstone Domuz Yılı Etkinliği Başlıyor
Hearthstone Domuz Yılı Etkinliği Başlıyor

Hearthstone Domuz Yılı Etkinliği Başlıyor! Blizzard’ın popüler yapımlarından olan Hearthstone: Heroes of Warcraft da domuz yılı etkinlikleri başlıyor. Yeni yıl heyecanı ile birlikte oyunda yenilikler sizleri bekliyor. Her yeni Çin yılında farklı konsept uygulayan Blizzard bu yılda birçok yenilikle oyuncuların karşısında. Kuzgun yılı sona eren Çin Takvimine göre bu yıl domuz yılı kutlanacak ve Blizzard da Domuz yılı kapsamında gerçekleşecek etkinlikler ve çok daha fazlası için geçtiğimiz günlerde resmi sitesi üzerinden açıklamalarda yayınladı.

Hearthstone: Heroes of Warcraft’ta Çin takmivi Domuz yılı etkinlikleri kapsamında oyuna giriş yapan her oyuncuya bedava bir kart verilecek. Verilecek olan bu kart bir Fireworks Tech kartı olacak. Bu kart ile oyuncular yerde bulunan mech sınıfı karta +1 +1 özellik sağlayacak ve yerde bulunan kart deathrattle ise bu özelliği aktif edecek. Fireworks Tech kartı Mech temalı destesi olan oyuncular için kaçırılmayacak bir hediye olacak.

Ayrıca Domuz Yılı etkinliği içerisinde The Witchwood, The Boomsday Project ve Rastakhan’s Rumble kartlarını içerecek olan 10’lu desteler de Hearthstone da satışa çıkacak. Bu etkinlik süresince satışta olacak bu desteleri kaçırmamak için hemen oyunu ziyaret edin. Blizzard cephesinden henüz resmi bir açıklama yapılmış olmasa da etkinlik süresince yeni ve farklı yeniliklerde karşımıza çıkacak gibi duruyor. Ayrıca Kuzgun simgesi de yerini Domuz simgesine bırakacak.