Ana Sayfa PC Hearthstone Yeni Eklenti Paketlerini Duyurdu!

Hearthstone Yeni Eklenti Paketlerini Duyurdu!

138
0
hearthstone-yeni-eklenti-paketlerini-duyurdu

Hearthstone Yeni Eklenti Paketlerini Duyurdu! Popüler oyun Hearthstone yeni eklenti paketi olan Sunken City’i resmi olarak duyurdu. Antik Naga kenti Zin-Azshari’yi konu alan paket ile birlikte oyuna 135 yeni kart daha eklenecek. Nisan ayında piyasaya çıkacak olan oyunun teması antik Naga kenti olan Zin-Azshari’de şekillenecek.

Hearthstone Yeni Eklenti Paketlerini Duyurdu!Efsane şehre uzanan yeni bir macera

Batmış şehire yolculuk” sloganı ile duyurulan eklenti paketi ile oyuna 135 yeni kart daha dahil olmuş olacak. Büyü odaklı minyon tipi Naga ve 2 yeni keyword oyuna dahil edilecek. Colossal ve Dredge özelikleri oyunda kartlara özel artılar da sağlayacak. Colossal özelliği ile masaya gelen kartlar etkileşime geçerek fazla kart çağırabilecekler. Dredge özelliği ise destelerin en altında yer alan 3 karttan birini en üste alacak.

Hearthstone Yeni Eklenti Paketlerini Duyurdu!Hearthstone Yeni Eklenti Paketlerini Duyurdu!

Yeni eklenti paketi olan Sunken City’i Hearthstone’da ön sipariş verebilir ve 80 Voyage to the Sunken City kartı, 5 x Voyage to the Sunken City kart paketi ve 2 x rastgele Voyage to the Sunken City Legendary kartlarını içeren Mega Paket alabilirsiniz. Ayrıca Mage için kraliçe Azhara versiyonu, kart arkalıkları, 5 x Mercenary paketi ve Battleground artıları da oyun severleri bekliyor.

Nisan ayı içerisinde yayınlanacak ek paket avantajlarından yararlanmak için ön sipariş vermeyi unutma. Hearthstone ve çok daha fazla oyun haberi için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.