Ana Sayfa Konsol Hitman HD Enhanced Collection Duyurusu Yapıldı

Hitman HD Enhanced Collection Duyurusu Yapıldı

267
0
Hitman HD Enhanced Collection Duyurusu Yapıldı
Hitman HD Enhanced Collection Duyurusu Yapıldı

Hitman HD Enhanced Collection Duyurusu Yapıldı! Geçtiğimiz günlerde Hitman yapımcısı IO Interactive yeni sürümlerin duyurusunu yaptı. Hitman Absolution ve Hitman Blood Money adı verilen remastered sürümlerinin paketleri ilerleyen günlerde yayınlanacak.

Hitman HD Enhanced Collection PlayStation 4 ve Xbox One platformları için duyurulmuştu. Oyun ile çıkacak olan her iki remastered sürümü de 4K çözünürlüğe ve saniyede 60 kare oranında akıcılığa sahip olacak. Görsel açıdan geliştirilen Hitman Absolution ve Hitman Bloody Money kaplama, ışıklandırma, grafik gibi konularda büyük iyileştirmeler yapıldı. Ayrıca oyunun kontrolleri de yapılan düzeltmeler arasında yer alıyor. Daha rahat ve oyuncu dostu bir kontrolcü haline getirilen oyunda stabil bir oyun sizi bekliyor.

PlayStation 4 ve Xbox One için duyurulan Hitman HD Enhanced Collection yapılan resmi duyuruya göre 11 Ocak 2019 tarihinde dijital olarak tüm platfomlarda satışa sunulacak.

Hitman: Absolution serisinin ilk olan 20 Kasım 2012’de piyasaya sürüen oyun PC platformunda yer alıyordu ve Steam üzerinden satılan oyun Türkçe dil desteği sağlıyordu. Serinin en iyi oyunu olma ünvanına sahip olan oyunun duyurulan PlayStation 4 ve Xbox One sürümünün Türkçe dil desteğini destekleyip desteklemeyeceği merak edilen konular arasında yer alıyor. IO Interactive tarafından konu hakkında net bir açıklama yapılmadı. Oyunun bir diğer bilinmeyen yanı ise fiyatı. Hitman HD Enhanced Collection ülkemizde ve dünyada satışa sunulacağı fiyat hakkında net bir açıklama bulunmuyor. İlerleyen günlerde şirket tarafından konu hakkında açıklama yapılması bekleniyor.