Ana Sayfa PC Konami’den Sürpriz: Yeni Bir Oyun Geliyor! Crimesight

Konami’den Sürpriz: Yeni Bir Oyun Geliyor! Crimesight

202
0
konamiden-surpriz-yeni-bir-oyun-geliyor-crimesight

Konami’den Sürpriz: Yeni Bir Oyun Geliyor! Crimesight! Bir cinayet gizemini konu alan oyun şimdiden heyecan yaratmayı başardı. Konami oyun tarihi içerisinde geçmişinde oldukça klasik bulunduran bir stüdyo. Yalnızca Silent Hill, Metal Gear Solid ve Castlevania dememiz bile stüdyoyu tanımamız için yeterli oluyor. Aslında bakarsak bu serilerden yeni oyunlar görmek hem seri açısından hem de Konami hayranları açısından bekleniyor. Fakat Konami bu sefer seriyi devam ettirmek yerine karşımıza daha farklı bir şekilde çıktı. Sürpriz oyunun adı Crimesight.

konamiden-surpriz-yeni-bir-oyun-geliyor-crimesight-2

Londra’da Geçen Gizemli bir Rekabetçi Oyun

Bir anda duyurulan bu oyun, rekabetçi bir gizem oyunu. 2075 yılının Londrasında gerçekleşen oyun yeni teknolojiler sayesinde gelecekte işlenecek olan suçları oldukça isabetli bir biçimde tahmin edilebilir kılıyor. Sistemde dünyanın sonunu getirebilecek bir suç tahmin ediliyor, bunu durdurmak için de bir yapay zeka yaratılıyor. Bu zekanın adı da Sherlock. Karşısındaki rakip ise aynı şekilde bir yapay zeka ve onun da adı Moriarty.

konamiden-surpriz-yeni-bir-oyun-geliyor-crimesight-3

Konami’den Sürpriz: Yeni Bir Oyun Geliyor!

Crimesight! Oyun içerisinde oyunculardan biri Moriarty, diğerleri ise Sherlock tarafında oynuyor. Ortada çözüme kavuşturulması gereken bir cinayet söz konusu. Bütün oyuncular genel olarak iyi tarafta olduklarını düşünüyorlar fakat aralarından biri hain! Bu kötü oyuncu olan kişiye karşı gelerek cinayette başarı elde etmek amacıyla belli koşulları sağlamak zorundasınız. Ortada bir oyun var ve Sherlock tarafındaki oyuncular da bu ölümcül oyunu durdurma çabasındalar. “One vs All” diye tanımlanmış olan bu sistem ve oyunu ayna anda dört oyuncu oynayabiliyor. Tam anlamıyla bir masaüstü oyun uyarlaması yani. Crimesight ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.