Ana Sayfa PC Lahn Ön Kayıt Dönemi Başlıyor!

Lahn Ön Kayıt Dönemi Başlıyor!

434
0
Lahn Ön Kayıt Dönemi Başlıyor!
Lahn Ön Kayıt Dönemi Başlıyor!

Lahn Ön Kayıt Dönemi Başlıyor! Black Desert dünyasına giriş yapacak olan Lahn için heyecan büyüyor. Bu görkemli karakterin gelişini aynı zamanda etkinliklerle de kutlayacak olan Maceracılar, birçok ödül kazanma fırsatı yakalayacak. Ayrıca 14 Günlük Misafir Kuponunu kullanarak yeni oyuncular da bu güzel Black Desert macerasına katılabilecekler.

Maceracılar Kadim Kılıç ve Hilal Pendulumlarını savururken Black Desert Türkiye ve MENA topraklarını aşmaya hasret kaldı. Artık sayısız etkinlikle ölüm dansları yaparak, yeni sınıf Lahn’ın savaş meydanlarına inişi için geri sayıma başladılar.

Lahn savaş meydanlarına inmek için sabırsızlanıyor

Geri sayımın başlamasıyla beraber sabırsızlanmaya başlayan Maceracılar, 17-30 Nisan tarihleri arasında ön kayıt yaparak yeni sınıf Lahn ile herkesten önce tanışabilirler. Bu süre zarfında ön kayıt yapmış olan Maceracılar 24 – 30 Nisan tarihleri arasında kendi Lahn karakterlerini özelleştirerek, Black Desert Türkiye ve MENA sunucusuna güncelleme gelmeden yeni karakterleri için mükemmel bir görünüm oluşturma fırsatına erişecekler. Bulutların ardından çevik adımlarla yaklaşan Lahn için tüm ön kayıt yapmış Maceracılar ödüllendirilecekler.

Lahn Ön Kayıt Dönemi Başlıyor!

Lahn’ın gelişi etkinliklerle kutlanıyor

Ek etkinlikler sayesinde Maceracılar, Lahn Black Desert dünyasına varmadan hazırlıklarını tamamlayabilecekler. Özel Giriş ödülleri 18 Nisan – 22 Mayıs tarihleri arasında Maceracıların huzuruna sunulacak. 21 gün boyunca Maceracılar, günlük giriş ödülleriyle Valks’ın Tavsiyesi ve Shakatu’nun Lüks Kutusu gibi nadir ödüller kazanma şansına erişecekler. Ayrıca 30 Nisan’a kadar Lahn için ön kayıt yapan Maceracılar için “Bıçak Sarılan Çiçek” ünvanı açılacak. Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA resmi Facebook sayfasında yayınlanan Lahn videosunu ve etkinlikler sayfasındaki yayınların URL’lerini paylaşarak yeni sınıf hakkındaki bilgileri Facebook’taki herkese duyurmak için birlikte kol kola verebilirler. 30 Nisan’a kadar paylaşılan video sayısına bağlı olarak, videoyu paylaşanlar birer Altın Şans Kesesi veya Altın Şans Kesesi (Küçük Şans) elde etme şansı yakalayacaklar.

Lahn ön kayıt ve ilgili etkinlikler hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.