Ana Sayfa PC League of Legends ve Twitch Oyun İçi Hediyeler Kazandırıyor!

League of Legends ve Twitch Oyun İçi Hediyeler Kazandırıyor!

474
0
League of Legends ve Twitch Oyun İçi Hediyeler Kazandırıyor!
League of Legends ve Twitch Oyun İçi Hediyeler Kazandırıyor!

League of Legends ve Twitch Oyun İçi Hediyeler Kazandırıyor! Riot Games, efsanevi oyunu League of Legends özelinde oyuncularına yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. League of Legends ve Twitch platformu arasında geçtiğimiz sene hayata geçen iş birliği, bu sene de kapsamı genişleyerek devam ediyor.

Oyunculara pek çok avantaj sağlayan bu iş birliğiyle Twitch Prime üyesi olan LoL tutkunları, içerisinde 1 adet kalıcı kostüm de yer alan oyun içi özel bir hediye kapsülü kazanıyor.

League of Legends ve Twitch platformu, oyuncuların yüzünü güldürecek yeni bir iş birliğine daha imza attı. Bu kapsamda, Twitch Prime kullanıcısı LoL oyuncuları hediye bir kapsül kazanacak. Bu kapsül içerisinden rastgele; 1 adet kalıcı kostüm, 1 adet kalıcı totem görünümü, 1 adet kalıcı sihirdar simgesi çıkacak.

Kampanya, 27 Şubat – 3 Nisan tarihleri arasında devam edecek. Twitch ve LoL arasındaki bu ortaklıkla oyunculara sunulan özel sürprizler önümüzdeki dönemlerde de farklılaşarak devam edecek. Oyuncular bu ve benzeri fırsatlardan faydalanmak için https://www.twitch.tv/prime adresinden Twitch Prime üyeliklerini başlatabilirler.