Ana Sayfa PC League of Legends Yeni Şampiyonu Yuumi Duyuruldu!

League of Legends Yeni Şampiyonu Yuumi Duyuruldu!

593
0
League of Legends Yeni Şampiyonu Yuumi Duyuruldu!
League of Legends Yeni Şampiyonu Yuumi Duyuruldu!

League of Legends Yeni Şampiyonu Yuumi Duyuruldu! MOBA oyunları arasında dünyanın en popüleri olan League of Legends geçtiğimiz günlerde yeni bir şampiyon duyurusu yaptı. Gerek online oyunlarda gerekse espor oyunlarında oldukça önemli bir yerde olan League of Legends yaklaşık 140 şampiyon havuzuna bir yenisini daha ekledi.

Riot Games tarafından yapılan açıklamada Sihirdar Vadisi’ne yeni bir şampiyon daha eklenmiş oldu. Destek şampiyonu olan Yuumi, ayrıca Sihirdar Vadisi’nin büyücü şampiyonları arasında da yer alıyor. Destek şampiyonu olacağı kesin olan Yuumi, League of Legends ırkları arasında yer alan Yordle ırkından bir şampiyon. Yuumi karşımıza kedi tiplemesi ile çıkıyor ve Ryze’ye benzer şekilde kitap ile vadiye iniyor.

Riot Games tanıtım videosu ile duyurduğu Yuumi’yi güncelleme ile oyuna dahil edecek. Ancak henüz şampiyonun Sihirdar Vadisi’ne ne zaman ekleneceği hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Animasyon ve tasarım konusunda övgüyü hakeden bir iş çıkaran Riot Games’in ilerleyen günlerde Yuumi hakkında açıklama yapması bekleniyor.

League of Legends’in yeni destek şampiyonu olan Yuumi’nin yayınlanan resmi tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

League of Legends Yeni Şampiyonu Yuumi Duyuruldu! Resmi olarak duyurusu yapılan yeni şampiyon Yuumi’nin ilerleyen günlerde League of Legends için yayınlanacak olan güncelleme paketi ile oyuna dahil edileceğini söyleyebiliriz. League of Legends ve çok daha fazlası için Gamer in Turkey sayfasını takipte kalın.