Ana Sayfa Uncategorized Maceracılar Striker Sınıfının Black Desert Mobile’a Gelişini Kutluyor

Maceracılar Striker Sınıfının Black Desert Mobile’a Gelişini Kutluyor

279
0
Gamer in tr -maceracilar-striker-sinifinin-black-desert-mobilea-gelisini-kutluyor

Black Desert’ın diğer versiyonlarında gücünü tüm evrene duyuran ve en çok tercih edilen sınıfları arasında yer alan Striker sınıfı artık Black Desert Mobile’da! Striker sınıfının gelişini kutlamak isteyen Maceracılar birçok etkinliğe katılarak özel ödüller kazanabilecek. Bununla birlikte sınıfların güçlenmesine destek veren Hot Time etkinliği geri dönüyor.

Pearl Abyss, merakla beklenen Striker sınıfının Black Desert Mobile‘a geldiğini duyurdu. Maceracılar artık çeşitli kutlamalara katılırken Black Desert’ın diğer versiyonlarındaki en popüler sınıfını deneyimleyebilecekler.

Teke tek dövüş ustası olan Striker sınıfı, dövüş sanatlarını ve sokak dövüşlerini canavarlara karşı savaşmak için birleştirir. Hem sokak dövüşçüsü olması hem de hızının ve çevikliğinin onu korkunç bir savaşçıya dönüştürdüğü özellikleri ile Striker sınıfı savaş alanlarının vazgeçilmezi olarak düşmanlarının karşısına çıkıyor. Maceracılar level atlama etkinliğine katılarak Striker sınıfının gelişini kutlayabilecekler. Striker sınıfıyla 9 Haziran tarihine kadar level atlayanlara Aşama 2 Pet Kutusu, Parıltılı Aksesuar Kutusu ve Elgriffin’s Savunma Teçhizatı Kutusu gibi özel ödüller verilecek.

Hot Time etkinliği ile Maceracılar sınıflarını güçlendirmeye devam ediyor

Buna ek olarak, popüler Field of Valor modu Striker sınıfının gelişini kutlamak için geri dönüyor. Field of Valor, Maceracıların beş kişilik bir parti olarak deneyimleyebilecekleri bir savaş modu şeklinde oyuna dahil olarak mücadeleye heyecan katıyor. Parti üyeleri, çeşitli canavarlara karşı 30 dakikalık savaşlarda yer alabilecek ve savaş tamamlandıktan sonra değerli ödül eşyaları kazanma şansına sahip olacak.

Son olarak, Maceracılar, %300 ekstra EXP sağlayan benzeri görülmemiş bir Hot Time etkinliğinin keyfini sürebilecekler. Maceracılar, yeni Striker sınıfı da dahil olmak üzere karakterlerini daha hızlı bir şekilde geliştirmek için bu fırsattan yararlanabilecekler. Söz konusu destek, 17 Mayıs tarihine kadar oyun içi bir posta yoluyla gönderilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.