Ana Sayfa Mobil MIA Online Serüveni 14 Aralık’ta Açık Betayla Başlıyor!

MIA Online Serüveni 14 Aralık’ta Açık Betayla Başlıyor!

469
0

Son günlerde adından sıkça söz ettiren mobil 3D açık dünya aksiyon MMORPG oyunu MIA Online, 14 Aralık’ta açık betasıyla oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Toplamda 6 sınıf, çeşitli karakter dizimleri, lonca sistemi, yüzük sistemi, mistik binekler ve daha birçok eşsiz ayrıcalıklara sahip olan Mia Online, mobilde MMORPG oynamayı sevenlerin vazgeçilmezi olabilecek düzeyde. Uçsuz bucaksız açık dünyasıyla aksiyon MMORPG oyunu MIA Online, sürükleyici 3v3, 10v10 ve Ulus Savaşları Moduyla PvP tanımına da yeni bir soluk getiriyor!

Aldığımız duyumlara göre oyun ilk olarak 60 MB olarak indirilecek ardından 1GB’a yakın bir update çekerek oynanabilecek. Oyunun sistem gereksinimleri şöyle:

  • İstemci Dosya Boyutu: 1.2 GB
  • Android 4.4.2 KitKat ve üzeri
  • 3GB RAM
  • Qualcomm Snapdragon 625 // Exyonss 7870 // Kirin 650
  • 2GB kullanılabilir alan

MIA Online’ın açık betası 14 Aralık’ta başlayacak fakat 13 Aralık’ta Google Play üzerinden ön erişim imkanı var. Aslında oyunu 13 Aralık’ta indirip, 14 Aralık’ta da açık betada oynamaya başlayacaksınız. App Store’da ise Aralık ayı içerisinde oyun yayınlanmaya başlayacak. Google Play tarafında ön kaydınızı yaptırarak, oyun açıldığında haberdar olabilirsiniz.