Ana Sayfa PC Overwatch Yeni Karakteri Duyuruldu!

Overwatch Yeni Karakteri Duyuruldu!

350
0
Overwatch Yeni Karakteri Duyuruldu!
Overwatch Yeni Karakteri Duyuruldu! - GAMER İN TURKEY

Overwatch Yeni Karakteri Duyuruldu! Blizzard’ın sevilen oyunlarından biri olan Overwatch’un yeni karakteri hakkındaki ayrıntılar yayınlandı. Çok uzun zaman önce adı ortaya çıkan yeni karakter “Echo” için bugün Blizzard’dan resmi teaser yayınlandı. Yeni karakter hakkında ilk resmi duyuru olan bu tanıtım teaser’ı ile birlikte Echo Overwatch’un 32. Karakteri olacak.

Echo tanıtımın “Evrim geçiren ve hızla adapte olabilen bir robot” olarak tanıtıldı. Yeni karakter Overwatch kurucusu da olan Dr. Mina Liao tarafından üretildi. Öldürülen Liao, son çalışmaları arasında yer alan Echo’yu üretti. Yayınlanan teaser’da da Echo Dr. Mina Liao’nun mirası olarak gösteriliyor.

Patlama sahnesinin yavaşlatılmış gösterimi ile başlayan teaser, Dr. Liao’nun sesi ile devam ediyor ve son olarak Echo’yla beraber görüntüleri görünüyor. Liao’nun sesiyle başlayan cümleyi tamamlayan Echo, herkese yardım etmek istediğini söylüyor. İlk defa 2018 yılında McCree ile görülen yeni karakterin Overwatch’a katılması bir hayli uzun sürdü. McCree ile olduğu animasyonda “Beni istiyorlar, ama sana ihtiyaçları var” diyen Echo’nun oyuna dahil edileceği belli olmuştu ancak ne zaman olacağı konusu belirsizdi. 2018’den bugüne kadar süren bekleyiş sona erdi ve Echo oyuna dahil edildi.

Overwatch Yeni Karakteri Özellikleri Neler?

Öte yandan Echo Overwatch 2’nin fragmanı olan Zero Hour’da da görüntülenmişti. Havada uçan ve patlayıcı dalgalar saçan Echo her ne kadar oyuna yeni eklense de oldukça eski bir karakter diyebiliriz. Fragmanlarda karakterlerin yeteneklerinin gerçek ile genel anlamıyla bire bir olduğu Overwatch da Echo’nun da yeteneklerinin bu şekilde olacağını söyleyebiliriz.

Resmi teaser’ı yayınlanan karakterin yetenek kiti ile ilgili ise henüz net bir açıklama yok. Forum ve sosyal medyada dönen iddialarda karakterin destek rolünde geleceği söyleniyor. Ancak Blizzard’dan konu ile ilgili resmi açıklama henüz yok. İlerleyen günlerde tanıtımların daha da artması bekleniyor. İlerleyen haftalarda test sunucularına gelmesi beklenen Echo’nun oyunculardan nasıl tepkiler alacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Overwatch ve çok daha fazlası için Mobil Delisini takipte kalın.