Ana Sayfa PC Oyuna Giriş Yapan Maceracılar Ödülleri Kapıyor!

Oyuna Giriş Yapan Maceracılar Ödülleri Kapıyor!

464
0
Oyuna Giriş Yapan Maceracılar Ödülleri Kapıyor!
Oyuna Giriş Yapan Maceracılar Ödülleri Kapıyor!

Oyuna Giriş Yapan Maceracılar Ödülleri Kapıyor! Battle Royale modu Gölgeler Arenası’nda karşınıza aniden görevler çıkabilir! Gölgeler Arenası’ndaki Ani Görevleri tamamlarken arenaya gelen yeni karakter sınıflarını da deneyimleyebilecek olan maceracılar, ayrıca 28 Şubat – 3 Nisan tarihleri arasında Mart Ayı Oyuna Giriş Ödülleri kapsamında maceracılar her yeni gün yeni bir ödül kazanacak ve İnci’ye doyacak.

Atını Kuşan, İncini Kazan!

28 Şubat – 3 Nisan tarihleri arasında Black Desert Türkiye ve MENA’da oyuna giriş yapan maceracıları oyun içi birçok ödül bekliyor. Etkinlik periyodunun her günü yeni bir ödül kazanabilmenin yanı sıra, 29. güne kadar her gün giriş yapan oyuncular, 8. aşama at elde edebilecekleri 8. aşama At Amblem Kutusu kazanacaklar. Mart ayı boyunca devam edecek etkinlikte, Mart Ayı Giriş Ödülleri kapsamında Shakatu Nişanları, Yükseltme Yardım Seti II, Valks’ın Tavsiyesi ve daha fazlasını içeren ödülleri kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca Mart Ayı Giriş Ödülleri kapsamında maceracılar, Black Desert evrenindeki ekonominin temel direği olan İncileri oyuna her gün giriş yaparak kazanabilecekler. Sadece oyunu her gün oynayarak kolayca İnci elde edebileceğin etkinlikte ilk gün 1 İnci, ikinci gün 2 İnci, üçüncü gün 3 İnci şeklinde devam eden inci ödülleri, 31. günün sonunda toplam 496 İnci kazanma fırsatınız olacak. Black Desert Türkiye ve MENA’da gerçekleşecek olan ve maceracıların yarasına merhem olacak ödüller sunan bu etkinliği sakın kaçırmayın!

Etkinlik için detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz. 

Oyuna Giriş Yapan Maceracılar Ödülleri Kapıyor!

Gölgeler Arenası Bahar Sezonu Açıldı!

Gölgeler Arenası’nın bahar sezonu ile birlikte, arenaya birçok yeni kahraman sınıfı da geliyor. Maehwa, Ninja ve Striker’ın da katılacağı Gölgeler Arenası’nda, bu karakterleri bulan ve oynayan maceracıları farklı savaş aksiyonlarıyla birlikte yepyeni bir savaş deneyimi ve beceri yelpazesi bekliyor olacak. Ayrıca, Gölgeler Arenasına eğlenceli içerikler gelmeye devam ediyor. Ek Görevler sayesinde artık maceracılar, savaş sırasında veya sonrasında bu ek görevleri tamamlayabilir ve görevin zorluğuna göre çeşitli ödüller kazanabilirler. Gölgeler Arenası oynanışında herhangi bir farklılık oluşturmayacak olan bu ek görevler, karşılaşma başladıktan sonra belli bir süre içerisinde alınabilir olacak ve rastgele olarak maceracılara sunulacak. Ayrıca maceracılar Gölgeler Arenası’ndaki savaşlarına devam ederken, aynı zamanda ek görevlerin ilerleme durumunu da kontrol edebilecekler.

Rulupee’nin Seyahatini Takip Et, Görevleri Tamamla!

Bugünden itibaren, maceracılar için yeni bir eğlence başlıyor. Black Desert dünyasını gezen Rulupee’nin bu seyahatlerini keşfetmek için, Rulupee’nin Seyahat Günlüğü Black Desert evreninde. Rulupee’nin Seyahat Günlüğü, NPC Rulupee’nin dünya seyahatini içeren bir kitap sunuyor ve maceracılar kitap içerisinde yer alan bir dizi görevi yerine getirecekler. Tabii maceracılar bu görevleri başarıyla tamamladıkça, tamamladıkları görev sayısı ve türüne bağlı olarak farklı şekillerde ödüllendirilecekler.