Ana Sayfa Espor Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Taşlar Yerinden Oynuyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Taşlar Yerinden Oynuyor

434
0
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Taşlar Yerinden Oynuyor
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Taşlar Yerinden Oynuyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Taşlar Yerinden Oynuyor! Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi liderlik yarışında, Vadi’nin Boğaları’nın güçlü çıkışıyla beraber heyecan gitgide arttı. Tansiyonun bir an olsun düşmediği 6. haftada, haftayı Royal Youth ve Bahçeşehir SuperMassive galibiyetleriyle kapatan 1907 Fenerbahçe Espor zirvedeki tüm hesapları birbirine kattı.

Son haftaları hiç kaybetmeden geçiren 1907 Fenerbahçe Espor, son yükselişiyle birlikte rakiplerine zirve yarışındaki iddiasını bir kez daha gösterdi. En önemli rakipleri olan Royal Youth ve Bahçeşehir SuperMassive engellerini de aşan ekip, ligi lider olarak tamamlamaya daha da yaklaştı.

Yarışın 6. haftasında 1907 Fenerbahçe Espor ilk hamlesini daha önce yaptığı 9 maçın tümünde mağlup olduğu Royal Youth’u yenerek yaptı. Haftanın ikinci gününde ise büyük rakibi Bahçeşehir SuperMassive’i geçen 1907 Fenerbahçe Espor, ligin en çok konuşulan takımı oldu. Sarı lacivertli ekip, Bahçeşir SuperMassive ile birlikte 10 galibiyetle liderliği paylaşıyor.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Taşlar Yerinden Oynuyor!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Taşlar Yerinden Oynuyor
Puan Durumu

İlklerin haftası

Vadideki kötü gidişatına haftalardır dur diyemeyen Bursaspor Esports, ligdeki ilk galibiyetini Crossman’ın takıma eklenmesiyle daha dişli bir rakip halini alan Beşiktaş karşısında aldı. HWA GAMING ise ilk defa haftadan iki galibiyet çıkardı. Doğuş Üni Aurora ve Bursaspor Esports karşısında aldığı galibiyetlerde takımın parlayan yıldızı Roulette oldu.

Güç kaybedenler

Öte yandan GALAKTICOS havlu atmaya çok yakın. Ekip bu haftadan da galibiyet çıkaramadı. Royal Youth ‘da bu haftayı zorlu geçiren takımlardan. Geçen hafta alınan Bahçeşehir SuperMassive mağlubiyetini bu hafta da 1907 Fenerbahçe Espor yenilgisi takip etti. Zirvenin bir galibiyet gerisinde olan ekip liderlik için yarışmaya devam ediyor ancak son çekişmelerde güç kaybettikleri de bir gerçek.