Ana Sayfa Espor Hearthstone Masters Tour Ön Elemeleri Başlıyor!

Hearthstone Masters Tour Ön Elemeleri Başlıyor!

452
0
Hearthstone Masters Tour Ön Elemeleri Başlıyor!
Hearthstone Masters Tour Ön Elemeleri Başlıyor!

Hearthstone Masters Tour Ön Elemeleri Başlıyor! Ödül havuzunda 250 bin doların bulunduğu Hearthstone Masters Tour ön elemeleri start alıyor. Masters Qualifiers olarak adlandırılan ön eleme karşılaşmalarında tüm oyunculara katılım açık.

Blizzard tarafından Masters Ligi elemeleri boyunca Battlefly platformu aracılığı ile her hafta ortalama 30 turnuva düzenlenecek. Bu turnuvaların resmi kayıtları başladı. Turnuvada yer almak isteyen tüm Hearthstone oyuncuları aşağıda yer alan linkten başvuru yaparak Masters Qualifiers kayıtlarını tamamlayabilir.

https://battlefy.com/HSesports

Masters Qualifier turlarında başarılı sonuçlar elde eden oyunculara Blizzard Hearthstone oyun içi kart paketleri verecek. Masters Qualifier maçlarına 5 Mart’ta start verilecek. Elemelerde galip gelecek oyuncular bir üst tur olan Masters Tour’a katılım hakkına sahip olacak.

Masters Tour’a katılımın bir diğer yolu ise oyunun Standart Ranked Play Ladder listesinde Top 200’de yer almak. Bu listede ayın 200 oyuncusu içerisinde yer alanlar Ladder Qualifier maçlarında oynama hakkı kazanacak ve en iyi dört dereceli takım Hearthstone Masters Tour etkinliğine direkt olarak katılım hakkı kazanacak.

Masters Tour’un ilk ayağı 14 – 16 Haziran tarihlerinde Las Vegas’ta LINQ Hotel’de gerçekleştirilecek. 3 gün kıyasıya mücadele ile geçen mücadele sonucunda 250.000 $ ödül havuzundan pay sahibi olacak takımlar belli olacak. Ayrıca Hearthstone Grandmaster statüsünü kazanan ekiplerde bu turnuvada belli olacak.

Las Vegas’ta gerçekleştirilecek olan Hearthstone Masters Tour etkinliğinin ardından Avrupa ve Asya ayaklarının ayrıntıları da açıklanacak.