Ana Sayfa Konsol PS Plus Ocak 2021 Oyunlarını Almayı Unutmayın!

PS Plus Ocak 2021 Oyunlarını Almayı Unutmayın!

277
0
PS Plus Ocak 2021 Oyunları
PS Plus Ocak 2021 Oyunlarını Almayı Unutmayın!

Sony oyun severleri mutlu etmeye devam ediyor. PlayStation Plus abonelerini Aralık ayında dört oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay boyunca PS Plus aboneleri 3 adet oyuna ücretsiz olarak sahip olabilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. PS Plus Ocak 2021 ücretsiz oyunları bol aksiyonlu yapılarıyla oyunculara keyifli vakit geçirtecek.

Playstation 4 sahiplerini iki ve Playstation 5 sahiplerini ise üç ücretsiz oyun bekliyor. Bu oyunlar; 90’lı yıllarda video oyunları ile haşır neşir olan erkek çocuklarını kendisine aşık etmeyi başaran Lara Croft’un macerasını devam ettiren oyun Shadow of the Tomb Raider, RPG türünün iyi örneklerinden biri olan, 17. yüzyılda geçmesine rağmen büyüyle iç içe olan alternatif bir dünyayı bize sunan Greedfall ve köpek balıklarını teker teker avlayacağınız Maneater.

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the tomb raider

2013 yılında yayınlanan ve Lara Croft’un hikayesini en başından başlatan Tomb Raider ile oyuncular acemi bir arkeoloğun macerasına katılabilmişlerdi. 2015 yılında çıkan Rise of the Tomb Raider ile ilk oyunun izinden gidilmiş ve oldukça başarılı olan 2 oyun karşımıza çıkmıştı. Oynanış mekanikleri, mekanlar, sesler ve düşmanlar açısından oldukça olumlu yorumlar alan serinin 3. oyunu olan Shadow of the Tomb Raider, Ocak ayı boyunca PS4 ve PS5 sahipi PS Plus üyelerine ücretsiz olarak hediye ediliyor.

Hikayesel olarak 2. oyunun devamı niteliğinde olan Shadow of the Tomb Raider’da yine Trinity’nin peşine düşeceksiniz. Lara Croft’un babasının intikamını almak ve mistik güçlerle dünyaya hükmetmeyi amaçlayan Trinity’e karşı tarihi eserlerin peşinde olacaksınız.

Greedfall

Greedfall

2019 yılında sessiz sedasız çıkış yapan, grafikleriyle ve RPG elementleriyle birçok oyuncunun beğenisini kazanan Greedfall, PS4 ve PS5 sahipleri için ücretsiz oldu. İyi bir hikaye, 17. yüzyıl Amerika’sının gergin ve bir o kadar da etkileyici atmosferi ve ortalama seviyede bir oynanışla size keyifli anlar yaşatacağını söyleyebiliriz.

Yaklaşık olarak 40 saatlik bir deneyim sunan bu oyunda farklı amaçlar uğruna kurulmuş 6 farklı birlik bulunuyor. Dindar ve büyü ile ilgilenenler, paralı asker birliği, kaşiflerden oluşan birlik, adanın yerlilerinden oluşan birlik, bilime adanmış hayatlardan oluşan birlik ve karakterimizin de bağlı olduğu iş adamları tarafından yönetilen ticaret birliği. Bu çeşitlilikte birlikler arasında anlaşmazlıklar olması da tabii ki kaçınılmaz. Sizler de tedavi bulup dünyayı kurtarmada bu zorlu maceraya atılabilirsiniz.

Maneater

Maneater, Köpek balığı

Köpek balığı ile insanları ve diğer canlıları katlettiğiniz açık dünya – RPG oyunu Maneater yalnızca PS5 sahiplerine ücretsiz olarak hediye ediliyor. Elektrik saçan bir köpek balığı ile karanlık suların efendisi siz olun.

PS Plus Ocak 2021 ücretsiz oyunları bu şekilde. Hepinize iyi eğlenceler 🙂