Ana Sayfa PC 2.4 Ghz Kablosuz Bağlantı Teknolojisi SteelSeries ile Hayat Buluyor

2.4 Ghz Kablosuz Bağlantı Teknolojisi SteelSeries ile Hayat Buluyor

263
0
2-4-ghz-kablosuz-baglanti-teknolojisi-steelseries-ile-hayat-buluyor

2.4 Ghz kablosuz bağlantı teknolojisi, SteelSeries ile hayat buluyor. Oyun dünyasında teknolojinin gelişmesiyle birlikte oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de konfor oluyor. Konforlu bir oyun alanı ve deneyimi için sunulan yeni teknoloji olanakları, oyunculara yer ve zaman fark etmeksizin eşlik ediyor. Bu üst düzey teknoloji çalışmalarında ön plana çıkan 2.4 Ghz kablosuz bağlantılı SteelSeries ürünleri ise oyuncuları yeni bir oyun deneyimine davet ediyor.

Oyunculara nerede ve ne zaman isterlerse kesintisiz bir şekilde hizmet veren SteelSeries ürünlerinde kullanılan 2.4 Ghz teknolojisi birçok ekipmanda ön plana çıkıyor. Kablolu bağlantıdan kablosuz bağlantıya geçilen yeni devirde oyuncuların en çok aradığı özellik gecikmesiz ve uzun ömürlü ürünler oluyor. Bu ihtiyacın giderilmesinde önemli rol oynayan 2.4 Ghz kablosuz teknolojisi sayesinde oyuncular ultra düşük gecikmeli olarak oyun keyiflerini sürdürebiliyorlar. Bu teknoloji sayesinde kablolu ekipmanlardan kablosuz ekipmanlara geçiş süreci oyuncular için benzersiz bir deneyime dönüşüyor.

2-4-ghz-kablosuz-baglanti-teknolojisi-steelseries-ile-hayat-buluyor

Kablolu mu Kablosuz mu?

Oyun dünyasında yeni bir devir başlatan bu soru ile birlikte ekipmanlar arasındaki değerlendirmeler devam ediyor. Oyuncuların oyun alanı konforunu zenginleştiren kablosuz bağlantılı ürünler bilgisayara olan bağı ortadan kaldırırken yer ve zaman fark etmeksizin yeni bir oyun deneyimi sunuyor. Oyuncuların ve profesyonel oyuncuların bu yeni döneme adapte olmalarını zorlaştıran en büyük soru işareti ise gecikme ve pil ömrü sorunları oluyor. Günümüzde kablosuz bağlantılı ekipmanlarda kullanılan 2.4Ghz kablosuz teknolojisi sayesinde oyuncular tamamen özgür bir şekilde oyun deneyimlerini yaşayabiliyorlar. Ultra düşük gecikmeli oyun sınıfı 2,4 Ghz kablosuz kullanarak hiçbir ödün vermeden oyun keyfi devam ediyor.

2.4 Ghz kablosuz bağlantı teknolojisi, SteelSeries ile hayat buluyor.

2.4Ghz kablosuz teknolojisinin SteelSeries ürünlerinde sunduğu güven ile birlikte oyuncular kablosuz ekipmanlara karşı yeni bir bakış açısı kazanıyor. Bu teknolojinin sunduğu 1000 Hz / 1 ms değerine erişebilen çeşitli veri alışverişi hızları sayesinde hiçbir gecikme yaşanmadan oyun sınıfı performansı üst düzey şekilde oyuncularla buluşuyor. Bu sayede hiçbir kısıt olmadan istenilen yer ve zamanda oyun keyfi sürüyor. Kablonuzu bir kenara bırakın, 2.4Ghz kablosuz teknolojisi ile zafere koşun!

2-4-ghz-kablosuz-baglanti-teknolojisi-steelseries-ile-hayat-buluyor

Yüksek Verimlilik

Kablosuz ekipmanlarda akla ilk gelen sorunlardan bir diğeri ise pil ömrü oluyor. Kablolu mouse ve kablosuz mouse arasındaki en temel özelliklerden biri de bu oluyor. Kablolu bir mouse’un şarj edilmesi gerekmez ama kablosuz mouse kullanan oyuncuların şarj etmekle ilgili uğraşları olabilir. Günümüzde gelişen 2.4 Ghz teknoloji ile pil ömrü için yüksek verimlilik de sağlanabiliyor.

SteelSeries kablosuz ekipmanlarında sunulan 400+ saat pil ömrü ile hız kesmeden devam eden rekabet dolu maçlarda pil ömrünü dert etmek artık eski bir sorun haline dönüşüyor. SteelSeries kullanıcıları, yüksek verimlilik modu ve diğer ayarlara 2,4 Ghz modundayken SteelSeries Engine programı üzerinden erişebiliyor. SteelSeries ekipmanları arasında yer alan Rival 300 Wireless, Rival 650 Wireless ve Aerox 3 Wireless, 2.4Ghz teknolojisi ile oyun sınıfına yeni bir imza atıyor.

2-4-ghz-kablosuz-baglanti-teknolojisi-steelseries-ile-hayat-buluyor

En İyi Nişanlar Artık Daha Hafif

Kablosuz mouse’lar için ortaya atılan bir diğer düşünce olan ağırlık konusundaki endişe ise SteelSeries’in 2020 yıl sonuna doğru çıkardığı Aerox 3 Wireless ile geride kalıyor. Oyuncuların rekabetçi oyunlarda göstermesi gereken reflekslerindeki performans artışı artık kablosuz mouse teknolojisinde de mümkün! SteelSeries, Aerox 3 Wireless’ın 66 gram ağırlığındaki tasarımı ile oyun dünyasında bir ilke daha imza atıyor. Ultra hafif tasarımı ile özgün delikli dış kasa ve azaltılan elektronik bileşenler, yeni bir dayanıklılık düzeyi ve şaşırtıcı biçimde hafif yapı için hassas bir tasarım ile oyuncularla buluşuyor.
Oyun sınıfı 2.4Ghz kablosuz teknoloji ve Bluetooth’un birleşmesiyle birlikte SteelSeries imzalı kablosuz ekipmanların hafif tasarımı ile birlikte seninle! Hiçbir aparat gerekmeden sadece Bluetooth aracılığıyla istediğin cihaza bağlan, oyun keyfine kaldığın yerden devam et.

Teknoloji devi SteelSeries’in oyun dünyasına sunduğu yeni kablosuz ekipman serisi ile oyuncuların oyun keyfi yeniden şekilleniyor. 2.4 Ghz kablosuz teknolojisi sayesinde gelen gecikmesiz bağlantı ve yüksek verimlilik modu ile oyun keyfi artık nerede ve ne zaman istersen seninle!

SteelSeries’in oyun dünyasına sunduğu tüm yenilikler için https://tr.steelseries.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.