Ana Sayfa PC Hunt: Showdown Tam Sürümüyle Karşınızda!

Hunt: Showdown Tam Sürümüyle Karşınızda!

393
0
Hunt Showdown Tam Sürümüyle Karşınızda!
Hunt Showdown Tam Sürümüyle Karşınızda!

Hunt Showdown Tam Sürümüyle Karşınızda! Crytek’in çok oyunculu çevrimiçi ödül avı oyunu PC için tam sürümü ile karşınızda – hem de yepyeni bir indirilebilir içerik ile birlikte.

İşte o gün geldi! Crytek’in çok oyunculu çevrimiçi ödül avı oyununun artık PC için tam sürümüne erişebilirsiniz. Tam sürümün yeni indirilebilir içeriği, yepyeni bir av tüfeği ile birlikte geliyor. Oyuncularımız, PC için Hunt: Showdown’a 109,00 TL fiyatından veya yeni indirilebilir içeriği Legends of the Bayou ile birlikte 122,40 TL fiyatından sahip olabilirler. Oyuna zaten sahip oyuncularımız, indirilebilir içeriğe 27,00 TL karşılığında sahip olabilirler.

Tam sürümün yayınlanmasından önce Hunt: Showdown, geliştiricilerin oyunlarını geliştirirken oyun topluluğuyla yakından çalışarak oyunu şekillendirmeye devam etmelerini sağlayan Steam Erken Erişim programına dahildi. Bu süreçte Hunt, 20’den fazla güncelleme ve birçok yama yayınladı. Oyunun yapımcısı Fatih Özbayram: “Topluluk, oyun geliştirme sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır.

“Hunt: Showdown’ın geliştirilmesi tamamen topluluğun şekillendirmesi ile tamamlanmıştır ve bu süreç, tüm ekip için oldukça faydalı bir deneyim sağlamıştır. Topluluğumuz sayesinde, bu yola çıkmadan önce belirlediğimiz eğlenceli, gergin ve hafızalara kazınabilecek bir oyun tecrübesi yaratma hedefine ulaşmayı başardık. Örneğin, birçok diğer özelliğin yanında, Hunt’a üç kişilik takımlar eklemedeki ilham kaynağımız, bir topluluk önerisidir. Bu nedenle alkışlar, bizi gelişim süreci boyunca destekleyen tüm oyuncularımıza gelsin – siz olmadan başaramazdık.”

Hunt Showdown Tam Sürümüyle Karşınızda! The Legends of the Bayou indirilebilir içeriği, Hunt: Showdown’un tam sürüme geçmesini kutlamak adına bataklığın karanlık merkezine doğru yolculuk yapmamızı sağlayacak ve ava sadık olanları iki yeni Efsanevi Avcı karakteri, iki eşsiz silah ve 500 Kan Kudreti ile ödüllendirecek.

Gölgelerin arasından tüyler ürpertici iki Efsanevi Avcı ortaya çıkıyor; Bone Doctor ve Weird Sister. Ayrıca adını birçok yörede görünebilen bir yılandan alan efsanevi Nagant M1895 silahı Copperhead ve sadece bataklığa ilk varan Avcılar’ın taşıdığı seçkin bir silah da sizin oluyor. Bu silah, başlangıçtan beri burada olduğunuzu gösterebilmek için ihtiyacınız olan tek kanıttır.