Ana Sayfa Espor 1907 Fenerbahçe PUBG Kadrosunu Duyurdu!

1907 Fenerbahçe PUBG Kadrosunu Duyurdu!

446
0
1907 Fenerbahçe PUBG Kadrosunu Duyurdu!

1907 Fenerbahçe PUBG Kadrosunu Duyurdu!

1907 Fenerbahçe Espor battle royale türünün en önemli oyunları arasında yer alan PUBG turnuvaları için 4 kişiden oluşan kadrosunu resmi olarak duyurdu. Sarı lacivertlilerin kadrosu Slippyzerg, Kalimdor, anL ve DogS’dan oluşuyor.

Espor dünyasında League of Legends başarıları ile ön planda olan 1907 Fenerbahçe Espor diğer kulvarlarda da başarılar elde etmek için adımlar atmaya devam ediyor. Wolfteam ve Zula takımlarının ardından geçtiğimiz gün resmi olarak PUBG takımının duyurusunu da yaptı. Kalimdor’u ekipte tutan sarı lacivertliler 3 yeni transfer ile kadrosunu güçlendirdi.

1907 Fenerbahçe PUBG Kadrosunu Duyurdu!

Kalimdor’un kaptanlığındaki ekibe daha önce milli takım forması da giyen Slippyzerg, daha önce İstanbul Wildcats ve Beşiktaş formaları da giyen anL transferi takıma güç kattı. Takıma son katılan isim ise DogS oldu. Genel anlamı ile bakıldığında Kalimdor ve Slippyzerg’in tecrübeleri ile takımın gücüne güç katılmış durumda. Öte yandan ligte başarılı oyunlar sergileyen anL ve pek çok istatistiğe sahip olmasa da yenetekli isim DogS ile 1907 Fenerbahçe Espor lige iddialı başlayacak gibi gözüküyor.

PUBG ülkemizde espor anlamında League of Legends’in gerisinde kalsa da takımlarımızın dünya genelinde katılım sağladığı önemli organizasyonlarda ülkemizi temsil etmesi ve başarılı sonuçlar alması oldukça önemli. 1907 Fenerbahçe Espor takımına gerek ülkemizde gerekse dünya genelinde katılım sağlayacakları turnuvalarda başarılar dileriz.