Ana Sayfa PC Bereketli Eşya Yağmurları Black Desert Dünyasında!

Bereketli Eşya Yağmurları Black Desert Dünyasında!

388
0
Bereketli Eşya Yağmurları Black Desert Dünyasında!
Bereketli Eşya Yağmurları Black Desert Dünyasında!

Bereketli Eşya Yağmurları Black Desert Dünyasında! Ay sonu etkinlikleriyle beraber Maceracılar, zengin güçlendirme ve eşya yağmurları için şemsiyelerini çoktan hazırladı. Ayrıca Arsha Arenası’nın dönüşünü müjdeleyen birçok etkinlik de Black Desert Türkiye ve MENA evreninde tüm Maceracıları bekliyor.

2019 Yılı Arsha Areanası Türkiye&MENA Şampiyonası’nı müjdeleyen etkinlikler başlıyor!

Turnuvanın heyecanı tüm Black Desert evrenini sarmış durumda. Maceracıların PvP savaşlarıyla zafer, bereket ve şan için mücadele edecekleri 2019 yılı Arsha Arenası Türkiye&MENA Şampiyonası için başvurular çok yakında başlayacak. Maceracıların hazırlık dönemi boyunca onlara destek olmak için, %200 Level EXP ve %30 Beceri EXP bonusları, her gün 20:00-02:00 saatleri arasında Black Desert evreninde aktif olacak ve tüm hafta sonu boyunca full hot time etkinliği devam edecek. Uzun süredir hissedilen bu turnuva heyecanında hak ettikleri zaferi, şanı ve bereketi kazanmaları için tüm Maceracılar Black Desert Türkiye ve MENA evrenine bekleniyor!

Bereketli Eşya Yağmurları Black Desert Dünyasında!

Eşya yağmuruna hazır olun!

Maceracılar birbirini takip eden iki etkinlikle, eşya yağmurları adı altında serüvenlerine hızla devam ediyorlar. Avlanma eşya düşürme oranındaki %50’lik artış, 4 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek. Daha fazla eşya düşürme oranı arayan Maceracılar, oyun içerisinde günde en az iki saat geçirerek, her gün iki adet [Etkinlik] Eşya Düşürme Artış Parşömeni elde edebilecekler. Sayısız etkinlik ödüllerini ve değerli eşyaları kazanmak için tüm maceracılar Black Desert Türkiye ve MENA evreninde hazır bulunsun!